See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej – 3 zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej – 3 zadania tj.: zadanie nr 1 - Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i dzierżawa butli gazowych - wg załącznika 3.1 do SWZ zadanie nr 2 Sukcesywne dostawy azotu ciekłego - wg załącznika 3.2 do SWZ zadanie nr 3 Sukcesywne dostawy argonu ciekłego i dzierżawa zbiornika - wg załącznika 3.3 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również transport, wniesienie butli z gazem pod wskazany każdorazowo w zamówieniu częściowym adres oraz odebranie pustych butli. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 3. Kod CPV: - 24100000-5 Gazy - 4111700-2 Azot - 24111100-6 Argon - 24321115-9 Acetylen - 24321111-1 Metan - 24113200-1 Sprężone powietrze - 24111900-4 Tlen - 24111600-1 Wodór - 24111300-8 Hel. 4. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska: - bud.A-2 - Wybrzeże Wyspiańskiego 29, jest winda, wjazd od dziedzińca A-1; - bud.A-3 - Smoluchowskiego 23, jest winda dla niepełnosprawnych -jest zgoda na wożenie butli, wjazd od dziedzińca A-1; - bud. B-1 – Smoluchowskiego 25, jest winda, wjazd od dziedzińca lub od ulicy; - C-6 - Norwida 4/6, jest winda, wjazd od parkingu pod rampą; - H-6 -Wybrzeże Wyspiańskiego 42, brak windy, schody do budynku- wysoki parter, brak podjazdu, konieczność wnoszenia na poziom 0, -1 i +1 po schodach, dostawy średnio 2-4 razy w miesiącu - bud.F-1, F-2, F-3 -ul. Gdańska 7/9, budynki o wysokim parterze- schody do budynku, możliwość podjazdu od rampy z tyłu budynku, pierwsze piętro-brak windy, większość użytkowników ma instalację na zewnątrz budynku, w skrajnych przypadkach konieczność wnoszenia po schodach na pierwsze piętro; - bud. F-4, Gdańska 7/9 – brak windy dojeżdżającej do laboratoriów, użytkownik ma instalację na zewnątrz budynku; w skrajnych przypadkach konieczność wnoszenia po schodach – 3 piętra - bud. F-6 Gdańska 7/9 (dla gazów butlowych) - BRAK WINDY , schody , dostawa na ostatnie 3 piętro, mniej więcej 3-4 razy w roku, wjazd przez szlaban Gdańska 7/9 - bud. L-02 i L-01- Na Grobli 13 - są windy. 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załącznikach nr 3.1 -3.3 do SWZ – OPZ z kalkulacją. 7. Warunki realizacji zadania zostały szczegółowo opisane sa w Załączniku nr 2 Wzór umowy. W szczególności - Do obowiązków Wykonawcy należeć będą sukcesywne (partiami w zależności od potrzeb) dostawy gazów do jednostek organizacyjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej określone w poszczególnych zamówieniach częściowych przekazywanych drogą elektroniczną na adres mailowy podany przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest potwierdzić pisemnie przyjęcie zamówienia do realizacji ze wskazaniem dnia dostawy i orientacyjnych godzin dostawy. - Zamówienia częściowe, o których mowa określać będą ilość gazu oraz adres dostawy. - Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy objęty zamówieniem częściowym w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. - Przedmiot umowy zostanie dostarczony na koszt Wykonawcy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w zamówieniu, bez względu na wielkość partii obejmującej dostawę. - Dostawy gazu będą odbywać się w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–15:00. - Wykonawca zobowiązany będzie do odbierania od Zamawiającego butli pustych (do napełnienia)i dostarczania na wskazany adres, butli napełnionych gazem. 8. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 9. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 10. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert 90 dni. 11. Oferta musi się składać z 11.1. formularza ofertowego Wykonawcy – stanowiący Załącznik nr 1 do SWZ (interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia, która wynika odpowiednio z załączników nr 3.1.- 3.3 do SWZ –POZ z kalkulacją cenową) 11.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 11.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 11.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 6 SWZ; 11.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 11.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 11.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp; 11.8. Załączników nr 3.1 – 3.3 Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) z kalkulacją cenową odpowiednio dla każdego Zadania. Wykonawca wypełnia dokumenty wyłącznie dla Zadań, na które składa ofertę.
Vorherige Bekanntmachung: 370662-2026
Interne Kennung: SZP/243-143/2026 Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej – 3 zadania
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24100000 Gase
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111700 Stickstoff, 24111100 Argon, 24321115 Acetylen, 24321111 Methan, 24113200 Druckluft, 24111900 Sauerstoff, 24111600 Wasserstoff, 24111300 Helium
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SZP/243-143/2026_Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej - zadanie 1.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej – 3 zadania tj.: zadanie nr 1 - Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i dzierżawa butli gazowych - wg załącznika 3.1 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również transport i odpowiednio dla każdego zadania: wniesienie butli z gazem, pod wskazany każdorazowo w zamówieniu częściowym adres oraz odebranie pustych butli. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 3. Kod CPV: - 24100000-5 Gazy - 24321115-9 Acetylen - 24321111-1 Metan - 24113200-1 Sprężone powietrze - 24111900-4 Tlen - 24111600-1 Wodór - 24111300-8 Hel. 4. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska zgodnie ze wskazanym adresem wg SWZ Rozdz. II p. 4 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.1do SWZ – OPZ z kalkulacją. 7. Warunki realizacji zadania zostały szczegółowo opisane są w Załączniku nr 2 Wzór umowy. W szczególności - Do obowiązków Wykonawcy należeć będą sukcesywne (partiami w zależności od potrzeb) dostawy gazów do jednostek organizacyjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej określone w poszczególnych zamówieniach częściowych przekazywanych drogą elektroniczną na adres mailowy podany przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest potwierdzić pisemnie przyjęcie zamówienia do realizacji ze wskazaniem dnia dostawy i orientacyjnych godzin dostawy. - Zamówienia częściowe, o których mowa określać będą ilość gazu oraz adres dostawy. - Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy objęty zamówieniem częściowym w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. - Przedmiot umowy zostanie dostarczony na koszt Wykonawcy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w zamówieniu, bez względu na wielkość partii obejmującej dostawę. - Dostawy gazu będą odbywać się w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–15:00. - Wykonawca zobowiązany będzie do odbierania od Zamawiającego butli pustych (do napełnienia)i dostarczania na wskazany adres, butli napełnionych gazem
Interne Kennung: LotA_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24321115 Acetylen, 24113200 Druckluft, 24321111 Methan, 24111900 Sauerstoff, 24111600 Wasserstoff, 24111300 Helium
Los: LOT-0002
Titel: SZP/243-143/2026_Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej - zadanie 2.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej – 3 zadania tj.: zadanie nr 2 Sukcesywne dostawy azotu ciekłego - wg załącznika 3.2 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również transport i tankowanie u Zamawiającego do posiadanych zbiorników. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 3. Kod CPV: - 24100000-5 Gazy - 24111700-2 Azot 4. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska zgodnie ze wskazanym adresem wg SWZ Rozdz. II p. 4 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.2 do SWZ – OPZ z kalkulacją. 7. Warunki realizacji zadania zostały szczegółowo opisane są w Załączniku nr 2 Wzór umowy. W szczególności - Do obowiązków Wykonawcy należeć będą sukcesywne (partiami w zależności od potrzeb) dostawy gazów do jednostek organizacyjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej określone w poszczególnych zamówieniach częściowych przekazywanych drogą elektroniczną na adres mailowy podany przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest potwierdzić pisemnie przyjęcie zamówienia do realizacji ze wskazaniem dnia dostawy i orientacyjnych godzin dostawy. - Zamówienia częściowe, o których mowa określać będą ilość gazu oraz adres dostawy. - Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy objęty zamówieniem częściowym w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. - Przedmiot umowy zostanie dostarczony na koszt Wykonawcy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w zamówieniu, bez względu na wielkość partii obejmującej dostawę. - Dostawy gazu będą odbywać się w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–15:00. - Wykonawca zobowiązany będzie do odbierania od Zamawiającego butli pustych (do napełnienia)i dostarczania na wskazany adres, butli napełnionych gazem
Interne Kennung: LotA_2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111700 Stickstoff
Los: LOT-0003
Titel: SZP/243-143/2026_Sukcesywne dostawy gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej - zadanie 3.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa gazów sprężonych i ciekłych wraz z dzierżawą butli i zbiornika dla Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej – 3 zadania tj.: zadanie nr 3 Sukcesywne dostawy argonu ciekłego i dzierżawa zbiornika - wg załącznika 3.3 do SWZ 2. Przedmiot zamówienia obejmuje również transport i tankowanie u Zamawiającego do dzierżawionych od Wykonawcyzbiorników. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 3. Kod CPV: - 24100000-5 Gazy - 24111100-6 Argon 4. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska zgodnie ze wskazanym adresem wg SWZ Rozdz. II p. 4 5. Opis przedmiotu zamówienia (OPZ) nie podlega interpretacji. Jeśli zapisy specyfikacji są zdaniem Wykonawcy niejasne, niepełne, nieprecyzyjne lub błędne, to Wykonawca ma obowiązek zadać pytanie przed złożeniem oferty. 6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku nr 3.3 do SWZ – OPZ z kalkulacją. 7. Warunki realizacji zadania zostały szczegółowo opisane są w Załączniku nr 2 Wzór umowy. W szczególności - Do obowiązków Wykonawcy należeć będą sukcesywne (partiami w zależności od potrzeb) dostawy gazów do jednostek organizacyjnych Wydziału Chemicznego Politechniki Wrocławskiej określone w poszczególnych zamówieniach częściowych przekazywanych drogą elektroniczną na adres mailowy podany przez Wykonawcę. Wykonawca zobowiązany jest potwierdzić pisemnie przyjęcie zamówienia do realizacji ze wskazaniem dnia dostawy i orientacyjnych godzin dostawy. - Zamówienia częściowe, o których mowa określać będą ilość gazu oraz adres dostawy. - Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przedmiot umowy objęty zamówieniem częściowym w terminie nie dłuższym niż 5 dni roboczych od daty złożenia zamówienia. - Przedmiot umowy zostanie dostarczony na koszt Wykonawcy do miejsca wskazanego przez Zamawiającego w zamówieniu, bez względu na wielkość partii obejmującej dostawę. - Dostawy gazu będą odbywać się w terminie od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00–15:00. - Wykonawca zobowiązany będzie do odbierania od Zamawiającego butli pustych (do napełnienia)i dostarczania na wskazany adres, butli napełnionych gazem
Interne Kennung: LotA_3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24111100 Argon