See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering van afvalinzamel- en containervoertuigen
Beschreibung: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van afvalinzamel- en containervoertuigen. Levering van circa 13 afvalinzamel- en containervoertuigen.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34142000 Kranwagen und Muldenkipper, 34144511 Müllfahrzeuge, 42414000 Kräne, fahrbare Hubportale und Krankraftkarren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschreibung: Levering van kraan/haakarmwagens (Z-kraan) en Combi-kraanwagens (X-kraan). Het leveren van 3 tot 5 kraan/haakarmwagens (Z-kraan) en Combi-kraanwagens (X-kraan).
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Optie tot eenzijdige verlenging door de opdrachtgever van tweemaal maximaal één jaar.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschreibung: Levering van afvalinzamelvoertuigen met achterbelading. Het leveren van 1 tot 2 afvalinzamelvoertuigen met achterbelading.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3
Beschreibung: Levering van afvalinzamelvoertuigen met zijbelading. Het leveren van 3 tot 6 afvalinzamelvoertuigen met zijbelading.
Interne Kennung: 3