2. Verfahren
Verfahren
Titel: ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE ZMIESZANYCH ODPADÓW KOMUNALNYCH, WRAZ Z SELEKTYWNĄ ICH ZBIÓRKĄ Z TERENU GMINY MIASTA GŁOWNO OD DNIA 02.01.2026 R. DO DNIA 31.12.2026 R.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasta Głowno, od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r., w sposób zapewniający osiągnięcie przez Gminę Miasta Głowno odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych na składowiska, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.), zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031, przyjętego uchwałą Nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 28 września 2021 r., w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa, oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Głowno (Uchwała Nr LII/376/21 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 01 grudnia 2021 r., w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Głowno, oraz Uchwała Nr LXXIX/527/23 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie zmiany uchwały Nr LII/376/21 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 1 grudnia 2021 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Głowno). 2. Powierzchnia Gminy Miasta Głowno wynosi 1.984 ha. Liczba ludności miasta wynosi. 12 794 mieszkańców. Liczba osób (na dzień 04.07.2025 r.) wynikająca ze złożonych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi – 11 893 z czego 4 138 w zabudowie wielorodzinnej i 7 755 w zabudowie jednorodzinnej. 3. Szacunkowa ilość posesji w zabudowie jednorodzinnej wynosi 2 935. 4. Szacunkowa ilość odpadów do odebrania i zagospodarowania przedstawia się następująco (ilości w Mg): 1) Odebrane i zagospodarowane odpady komunalne niesegregowane (zmieszane) i popiół - 3192,36 2) Odebrane i zagospodarowane odpady komunalne selektywnie zebrane (opakowania z papieru i tektury, opakowania z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, opakowania ze szkła metale) - 679,32 3) Odpady ulegające biodegradacji oraz bioodpady - 1162,54 4) Odpady wielkogabarytowe (w tym meble), zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe (odpady z betonu, gruz betonowy, gruz ceglany, materiały izolacyjne, tekstylia itp.) - 513,87 5) Przeterminowane leki i chemikalia oraz odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki 0,32
Interne Kennung: RI.271.27.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbiór i zagospodarowanie zmieszanych odpadów komunalnych wraz z selektywną ich zbiórka z terenu Gminy Miasta Głowno od dnia 02.01.2026 r. do dnia 31.12.2026 r.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych, powstałych i zebranych na wszystkich nieruchomościach, na których zamieszkują mieszkańcy, położonych w granicach administracyjnych Gminy Miasta Głowno, od dnia 2 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2026 r., w sposób zapewniający osiągnięcie przez Gminę Miasta Głowno odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych na składowiska, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 399 ze zm.), zapisami Planu gospodarki odpadami dla województwa łódzkiego na lata 2019-2025 z uwzględnieniem lat 2026-2031, przyjętego uchwałą Nr XXXVI/466/21 Sejmiku Województwa Łódzkiego z dnia 28 września 2021 r., w sprawie uchwalenia Planu gospodarki odpadami dla województwa, oraz przepisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Głowno (Uchwała Nr LII/376/21 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 01 grudnia 2021 r., w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Głowno, oraz Uchwała Nr LXXIX/527/23 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 25 stycznia 2023 r. w sprawie zmiany uchwały Nr LII/376/21 Rady Miejskiej w Głownie z dnia 1 grudnia 2021 r. w sprawie Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Miasta Głowno). 2. Powierzchnia Gminy Miasta Głowno wynosi 1.984 ha. Liczba ludności miasta wynosi. 12 794 mieszkańców. Liczba osób (na dzień 04.07.2025 r.) wynikająca ze złożonych deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi – 11 893 z czego 4 138 w zabudowie wielorodzinnej i 7 755 w zabudowie jednorodzinnej. 3. Szacunkowa ilość posesji w zabudowie jednorodzinnej wynosi 2 935. 4. Szacunkowe ilości odpadów do odebrania i zagospodarowania przedstawiają się następująco (w Mg): 1) Odebrane i zagospodarowane odpady komunalne niesegregowane (zmieszane) i popiół - 3192,36 2) Odebrane i zagospodarowane odpady komunalne selektywnie zebrane (opakowania z papieru i tektury, opakowania z tworzyw sztucznych, odpady opakowaniowe wielomateriałowe, opakowania ze szkła metale) - 679,32 3) Odpady ulegające biodegradacji oraz bioodpady - 1162,54 4) Odpady wielkogabarytowe (w tym meble), zużyte opony, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte baterie i akumulatory, odpady budowlane i rozbiórkowe (odpady z betonu, gruz betonowy, gruz ceglany, materiały izolacyjne, tekstylia itp.) - 513,87 5) Przeterminowane leki i chemikalia oraz odpady niekwalifikujące się do odpadów medycznych powstałe w gospodarstwie domowym w wyniku przyjmowania produktów leczniczych w formie iniekcji i prowadzenia monitoringu poziomu substancji we krwi, w szczególności igły i strzykawki - 0,32
Menge: 5 548,41 Tonnen