551669-2026 - Ergebnis
Ungarn – Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware – MAVIR Huawei WDM rendszertámogatási szolgáltatások
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: MAVIR Huawei WDM rendszertámogatási szolgáltatások
Beschreibung: Ajánlatkérő jelen eljárásban a műszaki leírásban részletezett szolgáltatásokat kívánja beszerezni az alábbiak szerint: Huawei WDM rendszertámogatási szolgáltatások 24 hónapra: 1.év: Rendszertámogatási szolgáltatások N1, N2, N3 hálózatokra 2026.07.01-2027.06.30. NCE support, software követés 2026.07.01-2027.06.30. Hálózati elemek (OSN1800, E6616, DC908) upgrade licensze 2026.07.01-2027.06.30. 2.év: Rendszertámogatási szolgáltatások N1, N2, N3 hálózatokra 2027.07.01-2028. 06.30. NCE support, software követés 2027.07.01-2028. 06.30. Hálózati elemek (OSN1800, E6616, DC908) upgrade licensze 2027.07.01-2028. 06.30. A részletes követelményeket a műszaki leírás tartalmazza.
Vorherige Bekanntmachung: 268491-2026
Interne Kennung: EKR000604372026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő a közbeszerzési eljárást a Kbt. 81. §-a szerinti uniós nyílt közbeszerzési eljárás szabályai szerint folytatja le.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72511000 Dienste in Verbindung mit Netzwerkverwaltungssoftware
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: EKR000604372026/1