551676-2026 - Wettbewerb
Litauen – Event-Organisation – Renginių skirtų Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai organizavimo ir aptarnavimo paslaugos
Auftragsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renginių skirtų Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai organizavimo ir aptarnavimo paslaugos
Beschreibung: Pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiu Žemės ūkio ministerija pagal savo kompetenciją yra atsakinga už B lygmens renginių organizavimą Lietuvoje. B lygio renginiai – tai vyresniųjų pareigūnų ir ekspertų susitikimai, ES darbo grupių posėdžiai ir konferencijos, kuriuos Lietuvoje organizuos Žemės ūkio ministerija, kitos atsakingos ministerijos, valstybinės įstaigos. Šių renginių tikslas – užtikrinti sklandų pirmininkavimo darbotvarkės įgyvendinimą, efektyviai koordinuoti ES valstybių narių ekspertų diskusijas ir sudaryti sąlygas siekti bendro sutarimo aktualiais klausimais. Bus perkamos 6 (šešių) B lygio renginių, skirtų Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai, organizavimo ir aptarnavimo jų metu paslaugos. Perkančioji organizacija numato galimybę įsigyti Sutartimi įsigyjamų Paslaugų sąraše nenurodytų, tačiau su pirkimo objektu susijusių paslaugų (toliau – Nenumatytos paslaugos) neviršijant 10 (dešimt) proc. Pradinės Sutarties vertės (jos nedidinant). Už Nenumatytas paslaugas bus apmokama ne didesnėmis nei Užsakymo dieną Tiekėjo prekybos vietoje, kataloge ar interneto svetainėje nurodytomis galiojančiomis šių paslaugų kainomis arba, jei tokios kainos neskelbiamos, tiekėjo pasiūlytomis, konkurencingomis ir rinką atitinkančiomis kainomis. Apmokėjimo tvarka numatyta pirkimo sutarties specialiosiose sąlygose.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Neįvykus pirkimui, procedūra gali būti pakartota.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiu Žemės ūkio ministerija pagal savo kompetenciją yra atsakinga už B lygmens renginių organizavimą Lietuvoje. B lygio renginiai – tai vyresniųjų pareigūnų ir ekspertų susitikimai, ES darbo grupių posėdžiai ir konferencijos, kuriuos Lietuvoje organizuos Žemės ūkio ministerija, kitos atsakingos ministerijos, valstybinės įstaigos. Šių renginių tikslas – užtikrinti sklandų pirmininkavimo darbotvarkės įgyvendinimą, efektyviai koordinuoti ES valstybių narių ekspertų diskusijas ir sudaryti sąlygas siekti bendro sutarimo aktualiais klausimais. Bus perkamos 6 (šešių) B lygio renginių, skirtų Lietuvos pirmininkavimo ES Tarybai, organizavimo ir aptarnavimo jų metu paslaugos
Interne Kennung: 0