551686-2026 - Wettbewerb
Polen – Verschiedene medizinische Geräte und Produkte – Dostawy drobnego sprzętu medycznego I
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawy drobnego sprzętu medycznego I
BeschreibungZad. 1: Zestaw do przezskórnej tracheotomii – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 2: Przewody do ssaka - 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 3: Komora inhalacyjna –1 poz. asort. w ilości 500 szt., Zad. 4: Igła do portów - 1 poz. asort. w ilości 16 000 szt., Zad. 5: Igła - 1 poz. asort. w ilości 1 500 szt., Zad. 6: Elektrody jednorazowego użytku i żele do USG i EKG - 6 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 7: Zgłębnik PUR z prowadnicą - 1 poz. asort. w ilości 1 200 szt., Zad. 8: Proteza jądra - 1 poz. asort. w ilości 15 szt., Zad. 9: Rękawice ochronne - RTG- 1 poz. asort. w ilości 400 par., Zad. 10: Igły biopsyjne - 1 poz. asort. w ilości 900 szt., Zad. 11: Zestaw zamknięty- 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 12: Żyletki mikrotomowe - 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 13: Materiał medyczny jednorazowego użytku - do terapii nerkozastępczych aparatem OMNI będącym na wyposażeniu Zamawiającego- 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad.14 Zestaw do ciągłych zabiegów nerkozastępczych- kompatybilny z aparatem Prismaflex będącym na wyposażeniu Zamawiającego - 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 15: Kołderka do ogrzewacza- 1 poz. asort. w ilości 500 szt., Zad. 16: Przenośny system infuzyjny- 1 poz. asort. w ilości 1 000 szt., Zad. 17: Stapler okrężny z zakrzywionym ostrzem - 1 poz. asort. w ilości 100 szt., Zad. 18: Aparat do przygotowywania i pobierania leków z butelek- 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 19: Podkłady papierowe - 1 poz. asort. w ilości 140 000 szt., Zad. 20: Naczynia z pulpy celulozowej - 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 21: Zestaw hydrauliczny zwieracza cewki moczowej z powłoką antybiotykową- 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 22: Prześcieradło - 1 poz. asort. w ilości 50 000 szt., Zad. 23: Pościel jednorazowa - 1 poz. asort. w ilości 12 000 kpl., Zad. 24: Przystawka do punkcji - 1 poz. asort. w ilości 1 200 szt., Zad. 25: Jednorazowe czujniki i mankiety - 6 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 26: Ultrafiltry- 1 poz. asort. w ilości 768 szt., Zad. 27: Paski testowe do pomiaru wskaźnika INR, płyny kontrolne - 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 28: Złącze oddechowe - 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 29: Igła do pobierania krwi, dla noworodka - 1 poz. asort. w ilości 1 500 szt., Zad. 30: Zestawy do próbek wydzieliny z oskrzeli - 1 poz. asort. w ilości 350 szt., Zad. 31: Maska medyczna - 1 poz. asort. w ilości 7 000 op., Zad. 32: Wapno sodowane z indykatorem kanister a 4,5 kg - 1 poz. asort. w ilości 400 szt., Zad. 33: Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia - 1 poz. asort. w ilości 36 szt., Zad. 34: Akcesoria do utrzymania drożności dróg oddechowych – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 35: Termometry elektroniczne - 1 poz. asort. w ilości 100 szt., Zad. 36: Ciśnieniomierze, stetoskopy – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 37: Odzież ochronna – rtg – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 38: Ampułkostrzykawka, igła do cystoskopii– 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 39: Igła – znacznik - 1 poz. asort. w ilości 100 szt., Zad. 40: Fartuch przedni - 1 poz. asort. w ilości 2 000 szt., Zad. 41: Cewnik, zestaw sterylny, zestaw do monitorowania – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 42: Jednorazowe elektrody powierzchniowe do badań ENG/EMG- 1 poz. asort. w ilości 120 op. , Zad. 43: Ureterorenoskop, system zamknięty – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 44: Szczoteczki chirurgiczne - 1 poz. asort. w ilości 7 000 szt., Zad. 45: Sprzęt anestezjologiczny dla dzieci – 22 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 46: Stabilizator palca – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 47: Zestaw do punkcji jamy opłucnej - 1 poz. asort. w ilości 800 szt., Zad. 48: Kaseta oddechowa, rura testowa – 4 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 49: Osłona, zestaw – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 50: Zestaw do cięcia cesarskiego, kocyk – 1 poz. asort. w ilości 850 szt., Zad. 51: Światłowody - 1 poz. asort. w ilości 30 szt., Zad. 52: Strzykawki - 1 poz. asort. w ilości 600 szt., Zad. 53: Etykiety, taśmy – 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 54: Drobny sprzęt laboratoryjny – 9 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 55: Osłona na uchwyty - 1 poz. asort. w ilości 10 000 szt., Zad. 56: Zbiornik do łóżka - 1 poz. asort. w ilości 720 szt., Zad. 57: Akcesoria do laktatora Symphony będącego na wyposażeniu Zamawiającego – 5 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 58: Zestaw brzuszno-kroczowy - 1 poz. asort. w ilości 300 szt., Zad. 59: Klips uszny- 1 poz. asort. w ilości 300 szt., Zad. 60: Rękawice - 1 poz. asort. w ilości 5 500 par., Zad. 61: Zestaw do wykonywania badań spirometrycznych – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 62: Zestaw do przezskórnej tracheotomii 2 – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 63: Dwukanałowa rurka intubacyjna i worek ogrzewający – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 64: Zestaw do kontrolowanej zbiórki stolca, worki – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 65: Elastyczne jednorazowe pasy - 1 poz. asort. w ilości 250 kpl., Zad. 66: Podgrzewany układ, kaniula, złącze – 3 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 67: Czepek, rękawice – 2 poz. asort. w różnych ilościach, Zad. 68: Igła trepanobiopsyjna do szpiku kostnego - 1 poz. asort. w ilości 150 szt., Zad. 69: Akcesoria do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Mindray NB350 – 5 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungDZP/28/PN/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
LosLOT-0001
TitelZestaw do przezskórnej tracheotomii
Beschreibung2 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-1
LosLOT-0002
TitelPrzewody do ssaka
Interne KennungZad. 1-2
LosLOT-0003
TitelKomora inhalacyjna Volumatic
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 500 szt.
Interne KennungZad. 1-3
LosLOT-0004
TitelIgła do portów
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 16 000 szt.
Interne KennungZad. 1-4
LosLOT-0005
TitelIgła
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 1 500 szt.
Interne KennungZad. 1-5
LosLOT-0006
TitelElektrody jednorazowego użytku i żele do USG i EKG
Beschreibung6 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-6
LosLOT-0007
TitelZgłębnik PUR z prowadnicą
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 1 200 szt.
Interne KennungZad. 1-7
LosLOT-0008
TitelProteza jądra
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 15 szt.
Interne KennungZad. 1-8
LosLOT-0009
TitelRękawice ochronne
BeschreibungRTG- 1 poz. asort. w ilości 400 par
Interne KennungZad. 1-9
LosLOT-0010
TitelIgły biopsyjne
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 900 szt.
Interne KennungZad. 1-10
LosLOT-0011
TitelZestaw zamknięty
Beschreibung4 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-11
LosLOT-0012
TitelŻyletki mikrotomowe
Interne KennungZad. 1-12
LosLOT-0013
TitelMateriał medyczny jednorazowego użytku - do terapii nerkozastępczych aparatem OMNI będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung3 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-13
LosLOT-0014
TitelZestaw do ciągłych zabiegów nerkozastępczych- kompatybilny z aparatem Prismaflex będącym na wyposażeniu Zamawiającego
Beschreibung5 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-14
LosLOT-0015
TitelKołderka do ogrzewacza
Interne KennungZad. 1-15
LosLOT-0016
TitelPrzenośny system infuzyjny
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 1 000 szt.
Interne KennungZad. 1-16
LosLOT-0017
TitelStapler okrężny z zakrzywionym ostrzem
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 100 szt.
Interne KennungZad. 1-17
LosLOT-0018
TitelAparat do przygotowywania i pobierania leków z butelek
Interne KennungZad. 1-18
LosLOT-0019
TitelPodkłady papierowe
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 140 000 szt.
Interne KennungZad. 1-19
LosLOT-0020
TitelNaczynia z pulpy celulozowej
Interne KennungZad. 1-20
LosLOT-0021
TitelZwieracz hydrauliczny AMS z powłoką antybiotykową
Interne KennungZad. 1-21
LosLOT-0022
TitelPrześcieradło
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 50 000 szt.
Interne KennungZad. 1-22
LosLOT-0023
TitelPościel jednorazowa
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 12 000 kpl
Interne KennungZad. 1-23
LosLOT-0024
TitelPrzystawka do punkcji
Interne KennungZad. 1-24
LosLOT-0025
TitelJednorazowe czujniki i mankiety
Interne KennungZad. 1-25
LosLOT-0026
TitelUltrafiltry
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 768 szt.
Interne KennungZad. 1-26
LosLOT-0027
TitelPaski testowe do pomiaru wskaźnika INR, płyny kontrolne
Interne KennungZad. 1-27
LosLOT-0028
TitelZłącze oddechowe
Interne KennungZad. 1-28
LosLOT-0029
TitelIgła do pobierania krwi, dla noworodka
Interne KennungZad. 1-29
LosLOT-0030
TitelZestawy do próbek wydzieliny z oskrzeli
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 350 szt.
Interne KennungZad. 1-30
LosLOT-0031
TitelMaska medyczna
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 7 000 op.
Interne KennungZad. 1-31
LosLOT-0032
TitelWapno sodowane z indykatorem kanister a 4,5 kg
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 400 szt.
Interne KennungZad. 1-32
LosLOT-0033
TitelZestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 36 szt.
Interne KennungZad. 1-33
LosLOT-0034
TitelAkcesoria do utrzymania drożności dróg oddechowych
Interne KennungZad. 1-34
LosLOT-0035
TitelTermometry elektroniczne
Interne KennungZad. 1-35
LosLOT-0036
TitelCiśnieniomierze, stetoskopy
Interne KennungZad. 1-36
LosLOT-0037
TitelOdzież ochronna – rtg
Interne KennungZad. 1-37
LosLOT-0038
TitelAmpułkostrzykawka, igła do cystoskopii
Interne KennungZad. 1-38
LosLOT-0039
TitelIgła – znacznik
Interne KennungZad. 1-39
LosLOT-0040
TitelFartuch przedni
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 2 000 szt.
Interne KennungZad. 1-40
LosLOT-0041
TitelCewnik, zestaw sterylny, zestaw do monitorowania
Interne KennungZad. 1-41
LosLOT-0042
TitelJednorazowe elektrody powierzchniowe do badań ENG/EMG
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 120 op.
Interne KennungZad. 1-42
LosLOT-0043
TitelUreterorenoskop, system zamknięty
Interne KennungZad. 1-43
LosLOT-0044
TitelSzczoteczki chirurgiczne
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 7 000 szt.
Interne KennungZad. 1-44
LosLOT-0045
TitelSprzęt anestezjologiczny dla dzieci
Beschreibung22 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-45
LosLOT-0046
TitelStabilizator palca
Interne KennungZad. 1-46
LosLOT-0047
TitelZestaw do punkcji jamy opłucnej
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 800 szt.
Interne KennungZad. 1-47
LosLOT-0048
TitelKaseta oddechowa, rura testowa
Interne KennungZad. 1-48
LosLOT-0049
TitelOsłona, zestaw
Interne KennungZad. 1-49
LosLOT-0050
TitelZestaw do cięcia cesarskiego
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 850 szt
Interne KennungZad. 1-50
LosLOT-0051
TitelŚwiatłowody
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 30 szt.
Interne KennungZad. 1-51
LosLOT-0052
TitelStrzykawki
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 6 op.
Interne KennungZad. 1-52
LosLOT-0053
TitelEtykiety, taśmy
Interne KennungZad. 1-53
LosLOT-0054
TitelDrobny sprzęt laboratoryjny
Beschreibung9 poz. asort. w różnych ilościach
Interne KennungZad. 1-54
LosLOT-0055
TitelOsłona na uchwyty
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 10 000 szt.
Interne KennungZad. 1-55
LosLOT-0056
TitelZbiornik do łóżka
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 720 szt.
Interne KennungZad. 1-56
LosLOT-0057
TitelAkcesoria do laktatora Symphony będącego na wyposażeniu Zamawiającego
Interne KennungZad. 1-57
LosLOT-0058
TitelZestaw brzuszno-kroczowy
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 300 szt.
Interne KennungZad. 1-58
LosLOT-0059
TitelKlips uszny
Interne KennungZad. 1-59
LosLOT-0060
TitelRękawice
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 5 500 szt.
Interne KennungZad. 1-60
LosLOT-0061
TitelZestaw do wykonywania badań spirometrycznych
Interne KennungZad. 1-61
LosLOT-0062
TitelZad. 62: Zestaw do przezskórnej tracheotomii 2
Interne KennungZad. 1-62
LosLOT-0063
TitelDwukanałowa rurka intubacyjna i worek ogrzewający
Interne KennungZad. 1-63
LosLOT-0064
TitelZestaw do kontrolowanej zbiórki stolca, worki
Interne KennungZad. 1-64
LosLOT-0065
TitelElastyczne jednorazowe pasy
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 250 kpl.
Interne KennungZad. 1-65
LosLOT-0066
TitelPodgrzewany układ, kaniula, złącze
Interne KennungZad. 1-66
LosLOT-0067
TitelCzepek, rękawice
Interne KennungZad. 1-67
LosLOT-0068
TitelIgła trepanobiopsyjna do szpiku kostnego
Beschreibung1 poz. asort. w ilości 150 szt.
Interne KennungZad. 1-68
LosLOT-0069
TitelAkcesoria do posiadanego przez Zamawiającego aparatu Mindray NB350
Interne KennungZad. 1-69