2. Verfahren
Verfahren
Titel: Functioneel beheerder Alfresco applicaties - cluster BCO
Beschreibung: Wil jij bijdragen aan het beheer, de doorontwikkeling en de betrouwbaarheid van bedrijfskritische Alfresco applicaties binnen de gemeente Rotterdam? Werk je graag op het snijvlak van processen, techniek en gebruikers? Dan hebben wij een mooie uitdaging voor jou.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
Los: LOT-0000