551734-2025 - Wettbewerb
Polen – Computeranlagen und Zubehör – Zakup sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w podziale na pięć części
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup sprzętu komputerowego w ramach projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” w podziale na pięć części
Interne KennungZP.271.29.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30200000 Computeranlagen und Zubehör
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - A - dostawa pamięci masowych NAS
Interne KennungCzęść 1 - A - dostawa pamięci masowych NAS
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - B - dostawa serwerów typu RACK oraz serwerów typu Tower
Interne KennungCzęść 2 - B - dostawa serwerów typu RACK oraz serwerów typu Tower
LosLOT-0003
TitelCzęść 3 - C - dostawa przełączników RACK 24 i 48
Interne KennungCzęść 3 - C - dostawa przełączników RACK 24 i 48
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
LosLOT-0004
TitelCzęść 4 - D - dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla serwerów oraz zasilaczy UPS dla komputerów stacjonarnych
Interne KennungCzęść 4 - D - dostawa zasilaczy awaryjnych UPS dla serwerów oraz zasilaczy UPS dla komputerów stacjonarnych
Haupteinstufung (cpv): 35100000 Not- und Sicherheitsausrüstungen
LosLOT-0005
TitelCzęść 5 - E - dostawa dysków twardych
Interne KennungCzęść 5 - E - dostawa dysków twardych
Haupteinstufung (cpv): 37453300 Disken