2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji w 2026 roku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji w 2026 roku”, finansowanego z Programu Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021–2027 (FENG).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: art. 138 ust.2 - ogłoszenie wstępne
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79950000 Veranstaltung von Ausstellungen, Messen und Kongressen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: „Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji w 2026 roku”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są „Usługi w zakresie kompleksowej organizacji stoisk narodowych w ramach siedmiu Sektorowych Programów Promocji w 2026 roku”, realizowane w ramach projektu „Umiędzynarodowienie MŚP – Brand HUB",
Interne Kennung: DZA.DPE.25.23.2025/PN