551748-2026 - Ergebnis
Rumänien – Antineoplastische und immunmodulierende Mittel – ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ACORD CADRU DE FURNIZARE MEDICAMENTE
Beschreibung: ACHZITIE DE MEDICAMENTE, UTILIZATE pentru TRATAMENTUL PACIENTILOR INTERNATI IN CADRUL INSTITUTULUI REGIONAL DE ONCOLOGIE IASI. Cantitatile minime si maxime - conform CAIETULUI DE SARCINI, CANTITATI MINIME SI MAXIME ESTIMATE Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 11-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor. Numar zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor/candidaturilor: 15
Interne Kennung: 29067408_2026_PAAPD1583730
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33652000 Antineoplastische und immunmodulierende Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ACID BUTIRIC
Beschreibung: Cantitati minime si maxime - conform caietului de sarcini
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33612000 Mittel bei funktionellen gastrointestinalen Störungen
Los: LOT-0002
Titel: ACIDUM GADOTERICUM 0.5MMOLI/ML *20ML
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 33696800 Röntgenkontrastmittel
Los: LOT-0003
Titel: ACIDUM VALPROICUM 500 MG
Interne Kennung: 3
Haupteinstufung (cpv): 33661500 Psycholeptika
Los: LOT-0004
Titel: AMIODARONUM 50MG/ML X 3 ML
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 33622000 Arzneimittel für das kardiovaskuläre System
Los: LOT-0005
Titel: AMIVANTAMABUM 1600mg
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: AMIVANTAMABUM 350mg
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Amlodipinum 10mg
Interne Kennung: 7
Haupteinstufung (cpv): 33622700 Calciumkanalblocker
Los: LOT-0008
Titel: Amlodipinum 5mg
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: AMPICILLINUM 1000MG, PULB. PT. SOL. INJ.
Interne Kennung: 9
Haupteinstufung (cpv): 33651100 Antibiotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0010
Titel: ANAKINRA 150 MG/ML (100mg/0.67ml)
Interne Kennung: 10
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Los: LOT-0011
Titel: BLINATUMOMAB 38.5 MCG
Interne Kennung: 11
Los: LOT-0012
Titel: BUDESONIDUM 3 MG
Interne Kennung: 12
Haupteinstufung (cpv): 33632100 Antiphlogistika und Antirheumatika
Los: LOT-0013
Titel: CABAZITAXELUM 60MG
Interne Kennung: 13
Los: LOT-0014
Titel: Cefotaximum 1g pulb.inj.
Interne Kennung: 14
Los: LOT-0015
Titel: CEFTAZIDIMUM 1G PULB.INJ.
Interne Kennung: 15
Los: LOT-0016
Titel: CLOTRIMAZOLUM 10 mg/g x 100 G crema
Interne Kennung: 16
Haupteinstufung (cpv): 33631100 Antimykotika zur dermatologischen Anwendung
Los: LOT-0017
Titel: COMBINATII (CARBONAT DE CALCIU+CARBONAT DE MAGNEZIU+TRISILICAT DE MAGNEZIU)
Interne Kennung: 17
Los: LOT-0018
Titel: COMBINATII (CEFTOLOZAN + TAZOBACTAM) PULB.PT.SOL.PERF. 1G/0.5 G FLACON
Interne Kennung: 18
Los: LOT-0019
Titel: COMBINATII (DEXPANTHENOLUM+CLORHEXIDINUM) CREMA, 30G
Interne Kennung: 19
Haupteinstufung (cpv): 33631000 Dermatika
Los: LOT-0020
Titel: COMBINATII (KANAMICYNUM, HIDROCORTISONUM) UNG.OFT.,6 g
Interne Kennung: 20
Los: LOT-0021
Titel: COMBINATII (METAMIZOL SODIC 500MG +CLORHIDRAT DE PITOFENONA 5 MG + BROMOMETILAT DE FENPIPRAMIDA 0,1 MG)
Interne Kennung: 21
Haupteinstufung (cpv): 33661200 Analgetika
Los: LOT-0022
Titel: COMBINATII (Piroxicam, Ciclobenzaprină, Lidocaină) GEL ,100 g
Interne Kennung: 22
Los: LOT-0023
Titel: COMBINATII(PIPERACILLINUM+TAZOBACTAM) 2G/0,25G
Interne Kennung: 23
Los: LOT-0024
Titel: COMBINATII(PIPERACILLINUM+TAZOBACTAM) 4G/0,5G
Interne Kennung: 24
Los: LOT-0025
Titel: Dexamethasonum 8mg sol.inj.
Interne Kennung: 25
Haupteinstufung (cpv): 33642200 Corticosteroide zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0026
Titel: DIAZEPAMUM 10 MG/2.5 ML SOL RECTALA
Interne Kennung: 26
Los: LOT-0027
Titel: DOBUTAMINUM 250MG/20ML
Interne Kennung: 27
Haupteinstufung (cpv): 33622100 Herztherapiemittel
Los: LOT-0028
Titel: Emulsie pentru nutritie parenterala totala punga tricamerala cu aminoacizi,lipide,glucoza cu administrare periferica 1440 ml
Interne Kennung: 28
Haupteinstufung (cpv): 33692210 Nahrungsmittellösungen für parenterale Ernährung
Los: LOT-0029
Titel: ENOXAPARINUM 20MG (2000 UI Anti-Xa)
Interne Kennung: 29
Haupteinstufung (cpv): 33621100 Antithrombotische Mittel
Los: LOT-0030
Titel: EPIRUBICINUM 2MG/ML* 5ML
Interne Kennung: 30
Los: LOT-0031
Titel: FLUCONAZOL 2MG/ML X 200 ML
Interne Kennung: 31
Haupteinstufung (cpv): 33651200 Antimykotika zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0032
Titel: Gemcitabinum 200mg flacon
Interne Kennung: 32
Los: LOT-0033
Titel: Hydrocortisonum 100mg
Interne Kennung: 33
Los: LOT-0034
Titel: IMUNOGLOBULINA ANTI-LIMFOCITE (DE IEPURE)20mg/ml
Interne Kennung: 34
Haupteinstufung (cpv): 33651520 Immunglobuline
Los: LOT-0035
Titel: IMUNOGLOBULINA UMANA 2,5G SOL INJ/PERF pentru administrare intravasculara
Interne Kennung: 35
Los: LOT-0036
Titel: IPILIMUMABUM 50 mg
Interne Kennung: 36
Los: LOT-0037
Titel: ISATUXIMABUM 100 MG
Interne Kennung: 37
Los: LOT-0038
Titel: ISATUXIMABUM 500 MG
Interne Kennung: 38
Los: LOT-0039
Titel: ISAVUCONAZOLUM 200MG, PULB. PT. CONC. PT. SOL. PERF.
Interne Kennung: 39
Haupteinstufung (cpv): 33651000 Antiinfektiva zur systemischen Anwendung
Los: LOT-0040
Titel: KANAMICYNUM SULFAT UNG.OFT.6G
Interne Kennung: 40
Haupteinstufung (cpv): 33662100 Ophthalmika
Los: LOT-0041
Titel: MAGNESII SULFAS 2G/10ML
Interne Kennung: 41
Los: LOT-0042
Titel: MELPHALANUM 50MG SOL. INJ./PERF
Interne Kennung: 42
Los: LOT-0043
Titel: MELPHALANUM 200MG
Interne Kennung: 43
Los: LOT-0044
Titel: Metoprololum 50mg
Interne Kennung: 44
Haupteinstufung (cpv): 33622600 Beta-Adrenorezeptor-Antagonisten (Betablocker)
Los: LOT-0045
Titel: Nelarabinum 5mg/ml flacon
Interne Kennung: 45
Los: LOT-0046
Titel: NIVOLUMABUM 120 MG
Interne Kennung: 46
Los: LOT-0047
Titel: NIVOLUMABUM 40 MG
Interne Kennung: 47
Los: LOT-0048
Titel: OLANZAPINUM 5 MG
Interne Kennung: 48
Los: LOT-0049
Titel: ONDASETRONUM 8MG, SOL. INJ.
Interne Kennung: 49
Los: LOT-0050
Titel: OXACILLINUM 1000 MG INJ/PERF
Interne Kennung: 50
Los: LOT-0051
Titel: PHENYTOINUM 250 MG/5ML
Interne Kennung: 51
Haupteinstufung (cpv): 33661300 Antiepileptika
Los: LOT-0052
Titel: Procarbazinum 50 mg
Interne Kennung: 52
Los: LOT-0053
Titel: RAMUCIRUMABUM 100MG
Interne Kennung: 53
Los: LOT-0054
Titel: RISPERIDONUM 1 MG/ML X 30 ML, sol. Orala
Interne Kennung: 54
Los: LOT-0055
Titel: RITUXIMABUM CONC SOL PERF 10MG/ML, FL 10 ML - 100 MG
Interne Kennung: 55
Los: LOT-0056
Titel: ROCURONIUM BROMIDE 10MG/ML*5 ML
Interne Kennung: 56
Haupteinstufung (cpv): 33632200 Muskelrelaxanzien
Los: LOT-0057
Titel: SIMETHICONUM 40 MG
Interne Kennung: 57
Los: LOT-0058
Titel: SULFADIAZINA DE ARGINT 1% CREMA X 100 G
Interne Kennung: 58
Haupteinstufung (cpv): 33631400 Antibiotika und Chemotherapeutika zur dermatologischen Anwendung
Los: LOT-0059
Titel: TACROLIMUS 0.5 MG
Interne Kennung: 59
Los: LOT-0060
Titel: TEBENTAFUSPUM 100 µg/0,5 ml
Interne Kennung: 60
Los: LOT-0061
Titel: Tramadolum 50 mg
Interne Kennung: 61
Los: LOT-0062
Titel: TRASTUZUMABUM EMTASINUM 100MG/15ML
Interne Kennung: 62
Los: LOT-0063
Titel: TRASTUZUMABUM EMTASINUM 160MG/20ML
Interne Kennung: 63
Los: LOT-0064
Titel: TRETINOINUM 10MG
Interne Kennung: 64
Los: LOT-0065
Titel: TRIMETAZIDINUM MR 35 MG
Interne Kennung: 65
Los: LOT-0066
Titel: URAPIDILUM 100MG/20ML
Interne Kennung: 66
Haupteinstufung (cpv): 33622800 Mittel mit Wirkung auf das Renin-Angiotensin-System
Los: LOT-0067
Titel: VALGANCICLOVIRUM 450 MG
Interne Kennung: 67
Los: LOT-0068
Titel: ZOPICLONUM 7,5MG
Interne Kennung: 68