2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst glucosemeters en toebehoren
Beschreibung: Glucosemeters met toebehoren voor diabetespatiënten van categorie A, B en C van diabetesconventie (RIZIV-overeenkomst inzake zelfregulatie van volwassen diabetes mellituspatiënten 2016) die geen gebruik maken van een insulinepomp of sensortechnologie.
Interne Kennung: PPP0VF-171/5161/2025/065/flae
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/065/flae_1
Haupteinstufung (cpv): 44173000 Streifen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124131 Reagenzstreifen