551765-2026 - Ergebnis
Rumänien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi aflate in administrare ALPAB
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi aflate in administrare ALPAB
Beschreibung: Activitatea de întreținere și salubrizare spații verzi și alei are ca scop realizarea unui ambient plăcut, prezervarea mediului specific și moștenirii dendrologice caracteristice a parcurilor aflate în administrarea ALPAB pentru a menține și ridica, atât potențialul recreativ și de agrement al acestora, cât și rolul lor de factor depoluant bine încadrat în arhitectura urbanistică și peisagistică a Municipiului. Tipul de activitati necesar a se derula pe perioada de valabilitate a acordului cadru sunt prevazute in Caietul de sarcini si Anexele acestuia. Numar de zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor : 18 zile. Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor: 11 zile
Interne Kennung: 8-14008314-L
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi Lot 1
Beschreibung: Natura si cantitatea serviciilor necesar a fi prestate se regasesc in Anexa caietului de sarcini -Lot 1-cantitati acord cadru
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Los: LOT-0002
Titel: Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi Lot 2
Beschreibung: Natura si cantitatea serviciilor necesar a fi prestate se regasesc in Anexa caietului de sarcini -Lot 2-cantitati acord cadru
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi Lot 3
Beschreibung: Natura si cantitatea serviciilor necesar a fi prestate se regasesc in Anexa caietului de sarcini -Lot 3-cantitati acord cadru
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi Lot 4
Beschreibung: Natura si cantitatea serviciilor necesar a fi prestate se regasesc in Anexa caietului de sarcini -Lot 4-cantitati acord cadru
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Servicii de intretinere si salubrizare a aleilor si a spatiilor verzi Lot 5
Beschreibung: Natura si cantitatea serviciilor necesar a fi prestate se regasesc in Anexa caietului de sarcini -Lot 5-cantitati acord cadru
Interne Kennung: 5