2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń on-line (2 części)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest organizacja i realizacja jednodniowych szkoleń on-line (2 części). Zamówienie zostało podzielone na 2 części
Interne Kennung: MC-ZU/KBCH/351-46/2025 PN/U/S
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Pilna potrzeba udzielenia zamówienia, która wynika z potrzeby jak najszybszego zrealizowania zadań wynikających z planu pracy Wydziału Szkoleń Kadr Pomocy Społecznej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80510000 Spezialausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80500000 Ausbildung, 80420000 E-Learning
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia on-line pt. „Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”;
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia on-line pt. „Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami
Interne Kennung: Część 1 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia on-line pt. „Usługi społeczne – planowanie i zarządzanie usługami”;
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia on-line pt. „Jak realizować zmiany w pomocy społecznej? – wdrażane zasad deinstytucjonalizacji”.
Beschreibung: Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia on-line pt. „Jak realizować zmiany w pomocy społecznej? – wdrażane zasad deinstytucjonalizacji”.
Interne Kennung: Część 2 - Organizacja i realizacja jednodniowego szkolenia on-line pt. „Jak realizować zmiany w pomocy społecznej? – wdrażane zasad deinstytucjonalizacji”.