551770-2026 - Wettbewerb
Niederlande – Straßenbeleuchtung – Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting
BeschreibungDe Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. De opdracht is verdeeld in vier percelen: • Perceel 1 – Woonerf (Standaard kegel armatuur) • Perceel 2 – Woonstraat (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 3 – Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 4 – Fietspad (Koffer paaltop armatuur) Perceel 1 bestaat uit ca. 3340 armaturen, perceel 2 uit ca. 5800 armaturen, perceel 3 uit ca. 3200 armaturen en perceel 4 uit ca. 250 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensDe Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. De opdracht is verdeeld in vier percelen: • Perceel 1 – Woonerf (Standaard kegel armatuur) • Perceel 2 – Woonstraat (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 3 – Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur) • Perceel 4 – Fietspad (Koffer paaltop armatuur)
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34993000 Straßenbeleuchtung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31527200 Außenbeleuchtungen, 34928500 Straßenbeleuchtungseinrichtungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelP1 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Woonerf (standaard kegel armatuur)
BeschreibungDe Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 1 – Woonerf (Standaard kegel armatuur) Perceel 1 bestaat uit ca. 3340 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelP2 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Woonstraat (Koffer opschuif armatuur)
BeschreibungDe Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 2 – Woonstraat (Koffer opschuif armatuur) Perceel 2 bestaat uit ca. 5800 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung2
LosLOT-0003
TitelP3 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur)
BeschreibungDe Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 3 – Wijkontsluiting (Koffer opschuif armatuur) Perceel 3 bestaat uit ca. 3200 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung3
LosLOT-0004
TitelP4 Levering armaturen ten behoeve van de openbare verlichting: Fietspad (Koffer paaltop armatuur)
BeschreibungDe Aanbestedende dienst wenst een raamovereenkomst af te sluiten met één (1) Ondernemer per perceel voor de levering van armaturen ten behoeve van de openbare verlichting. Perceel 4 – Fietspad (Koffer paaltop armatuur) Perceel 4 bestaat uit ca. 250 armaturen. Dit is een indicatie en aan deze aantallen kunnen dus geen rechten worden ontleend.
Interne Kennung4