551789-2026 - Ergebnis
Estland – Personensonderbeförderung (Straße) – Audru ja Tõstamaa õpilasvedu 2026-2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Audru ja Tõstamaa õpilasvedu 2026-2029
Beschreibung: Riigihanke objektiks on Pärnu linna Audru ja Tõstamaa osavaldade haridusasutuste õpilastele koolibussiteenuse osutamine 2026/2027, 2027/2028 ja 2028/2029 õppeaastal. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310923-0000
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Avatud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60130000 Personensonderbeförderung (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Audru õpilasveod
Beschreibung: Pärnu linna Audru osavalla haridusasutuste õpilastele koolibussiteenuse osutamine 2026/2027, 2027/2028 ja 2028/2029 õppeaastal / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310923-0001
Los: LOT-0002
Titel: Tõstamaa õpilasveod
Beschreibung: Pärnu linna Tõstamaa osavalla haridusasutuse õpilastele koolibussiteenuse osutamine 2026/2027, 2027/2028 ja 2028/2029 õppeaastal / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 310923-0002