2. Verfahren
Verfahren
Titel: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/15267 TROUBSKO – STŘELICE
Beschreibung: Předmětem zakázky je zesílení obrusné a ložné vrstvy vozovky, v km 1,515 – 2,256 (konec obce Troubsko – propust) a výměna obrusné a ložné vrstvy vozovky km 2,256 – 2,405 (propust – vjezd Čepro včetně), na silnici III/15267 Troubsko – Střelice, provozní staničení km 1,515 – 2,405. Opravovaná plocha povrchu vozovky je 6 150 m3, délka úseku 890 m, šířka 6,5 – 11,8 m. Dále je součástí zakázky provedení vodorovného dopravního značení v plastu.
Interne Kennung: RÁMCOVÁ DOHODA NA STAVBY NEINVESTIČNÍHO CHARAKTERU - III/15267 TROUBSKO – STŘELICE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233000 Bauarbeiten, Fundamentierungsarbeiten und Oberbauarbeiten für Fernstraßen und Straßen
5. Los
Los: LOT-0001