2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników, kalibratorów., materiałach kontrolnych i eksploatacyjnych do badań koagulologicznych wraz z dzierżawą dwóch automatycznych analizatorów dla potrzeb Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego mim. J. Strusia w Poznaniu
Beschreibung: Dostawa odczynników, kalibratorów., materiałach kontrolnych i eksploatacyjnych do badań koagulologicznych wraz z dzierżawą dwóch automatycznych analizatorów dla potrzeb Zakładu Diagnostyki Laboratoryjnej Wielospecjalistycznego Szpitala Miejskiego mim. J. Strusia w Poznaniu
Interne Kennung: WSM/DZP/381/8397/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: A. ODCZYNNIKI DO BADAŃ KOAGULOLOGICZNYCH:
Beschreibung: A. Odczynniki do badań koagulologicznych wraz z dzierżawą