2. Verfahren
Verfahren
Titel: Doorlopende CAR-verzekering Gemeente Haarlem
Beschreibung: De doorlopende CAR-verzekering van gemeente Haarlem vervalt op 1 januari 2027. Ter verkrijging van een nieuw contract wordt een Europese Niet-openbare aanbestedingsprocedure uitgevoerd met als doel het sluiten van een 2-jarig contract en voorts 24 maanden doorlopend of langer in overleg met het verzekeringspanel. Willis Towers Watson (WTW) gevestigd te Amsterdam is aangesteld als verzekeringsmakelaar en begeleidt gemeente Haarlem bij de aanbesteding en de contractsfase. Doorlopende Constructie All Risks (CAR) Verzekering. De te verzekeren jaaromzet bedraagt EUR 100.000.000,00
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66513200 Bauwesenversicherungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Doorlopende CAR verzekering
Beschreibung: Doorlopende Constructie All Risks (CAR) Verzekering. De te verzekeren jaaromzet bedraagt EUR 100.000.000,00
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Conform bestek