2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA WYŁĄCZNIKÓW 400 kV i 220 kV – etap VII
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyłączników stanowiących wyposażenie Stacji Zamawiającego wraz ze świadczeniem usług towarzyszących. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 (trzy) Części: Część I – Dostawa wyłączników dla zadania: - Budowa stacji 400/110 kV w rejonie CPK wraz z wprowadzeniem linii 400 kV Rogowiec (Dmosin)-Ołtarzew, - Rozbudowa rozdzielni 400 kV i 110 kV w stacji 400/110 kV Siedlce Ujrzanów, - Rozbudowa stacji 400/220/110 kV Olsztyn Mątki wraz z przełączeniem toru linii 220 kV Olsztyn Mątki-Olsztyn I-Ostrołęka na napięcie 400 kV, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Płock dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Budowa stacji 400/220/110 kV Stryków (Dmosin) wraz z wprowadzeniem linii 400 kV Rogowiec-Płock/Ołtarzew i linii 220 kV Janów-Ołtarzew, - Budowa stacji 220/110 kV Wigry, - Budowa stacji 220/110 kV Norki, - Rezerwa wyłączników na potrzeby zadań inwestycyjnych.. Część II – Dostawa wyłączników dla zadań: - Budowa stacji 400 kV Krzemienica z wprowadzeniem linii 400 kV Dunowo-Słupsk i linii 400 kV Słupsk-Żydowo Kierzkowo, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Słupsk dla przyłączenia MFW Bałtyk Środkowy i MFW Bałtyk Środkowy II, - Dostosowanie stacji Bydgoszcz Zachód do pracy na napięciu 400 kV wraz z instalacją autotransformatora 400/110 kV i urządzeń do kompensacji mocy biernej, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Kromolice dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Budowa stacji 400/110 kV Kutno (Witonia) wraz z wprowadzeniem linii 400 kV ze stacji Stryków (Dmosin) i nowej stacji w rejonie Konina, - Modernizacja stacji 400/220/110 kV Plewiska w zakresie rozdzielni 110 kV, - Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Ostrów (w tym przyłączenie PT Ostrów Wlkp. i innych obiektów), - Rozbudowa stacji 400/110 kV Trębaczew dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Modernizacja stacji 220/110 kV Gorzów, - Rezerwa wyłączników na potrzeby zadań inwestycyjnych. Część III – Dostawa wyłączników dla zadań: - Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Dobrzeń dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Rozbudowa stacji 400 kV Łomża Systemowa dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Budowa stacji 400/220/110 kV Baczyna wraz z wprowadzeniem linii 400 kV Krajnik-Plewiska oraz linii 220 kV Krajnik-Gorzów, - Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Rozbudowa stacji 400 kV Stanisławów dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Modernizacja stacji 220/110 kV Boguszów.
Vorherige Bekanntmachung: 358043-2026
Interne Kennung: 2026/WNP-0133
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie art. 132 w związku z art. 376 ust. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2026 r. poz. 793 z późn. zm.).
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31211310 Sicherheitsausschalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DOSTAWA WYŁĄCZNIKÓW 400 kV i 220 kV – etap VII - Część I
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyłączników stanowiących wyposażenie Stacji Zamawiającego wraz ze świadczeniem usług towarzyszących. Część I – Dostawa wyłączników dla zadania: -Budowa stacji 400/110 kV w rejonie CPK wraz z wprowadzeniem linii 400 kV Rogowiec (Dmosin)-Ołtarzew, - Rozbudowa rozdzielni 400 kV i 110 kV w stacji 400/110 kV Siedlce Ujrzanów, - Rozbudowa stacji 400/220/110 kV Olsztyn Mątki wraz z przełączeniem toru linii 220 kV Olsztyn Mątki-Olsztyn I-Ostrołęka na napięcie 400 kV, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Płock dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Budowa stacji 400/220/110 kV Stryków (Dmosin) wraz z wprowadzeniem linii 400 kV Rogowiec-Płock/Ołtarzew i linii 220 kV Janów-Ołtarzew, - Budowa stacji 220/110 kV Wigry, - Budowa stacji 220/110 kV Norki, - Rezerwa wyłączników na potrzeby zadań inwestycyjnych.
Interne Kennung: 2026/WNP0133
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy. Część I • Opcja Urządzeń Dodatkowych - zlecenie dostawy Urządzeń dodatkowych w stosunku do ilości Urządzeń objętych Zamówieniem Podstawowym; • Opcja Układu Kontrolowanego Łączenia – to jest doposażenia wyłączników w układ kontrolowanego łączenia lub zakupu układów kontrolowanego łączenia jako Urządzenia Rezerwowe UKL.
Los: LOT-0002
Titel: DOSTAWA WYŁĄCZNIKÓW 400 kV i 220 kV – etap VII - Część II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyłączników stanowiących wyposażenie Stacji Zamawiającego wraz ze świadczeniem usług towarzyszących. Część II – Dostawa wyłączników dla zadania: - Budowa stacji 400 kV Krzemienica z wprowadzeniem linii 400 kV Dunowo-Słupsk i linii 400 kV Słupsk-Żydowo Kierzkowo, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Słupsk dla przyłączenia MFW Bałtyk Środkowy i MFW Bałtyk Środkowy II, - Dostosowanie stacji Bydgoszcz Zachód do pracy na napięciu 400 kV wraz z instalacją autotransformatora 400/110 kV i urządzeń do kompensacji mocy biernej, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Kromolice dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Budowa stacji 400/110 kV Kutno (Witonia) wraz z wprowadzeniem linii 400 kV ze stacji Stryków (Dmosin) i nowej stacji w rejonie Konina, - Modernizacja stacji 400/220/110 kV Plewiska w zakresie rozdzielni 110 kV, - Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Ostrów (w tym przyłączenie PT Ostrów Wlkp. i innych obiektów), - Rozbudowa stacji 400/110 kV Trębaczew dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Modernizacja stacji 220/110 kV Gorzów, - Rezerwa wyłączników na potrzeby zadań inwestycyjnych.
Interne Kennung: 2026/WNP - 0133
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy. Część II • Opcja Urządzeń Dodatkowych – to jest zlecenie dostawy Urządzeń dodatkowych w stosunku do ilości Urządzeń objętych Zamówieniem Podstawowym. • Opcja Układu Kontrolowanego Łączenia – to jest doposażenia wyłączników w układ kontrolowanego łączenia lub zakupu układów kontrolowanego łączenia jako Urządzenia Rezerwowe UKL.
Los: LOT-0003
Titel: DOSTAWA WYŁĄCZNIKÓW 400 kV i 220 kV – etap VII - Część III
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyłączników stanowiących wyposażenie Stacji Zamawiającego wraz ze świadczeniem usług towarzyszących. Część III – Dostawa wyłączników dla zadania: - Rozbudowa i modernizacja stacji 400/110 kV Tucznawa, - Rozbudowa stacji 400/110 kV Dobrzeń dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Rozbudowa stacji 400 kV Łomża Systemowa dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Budowa stacji 400/220/110 kV Baczyna wraz z wprowadzeniem linii 400 kV Krajnik-Plewiska oraz linii 220 kV Krajnik-Gorzów, - Rozbudowa stacji 400/220 kV Krajnik dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Rozbudowa stacji 400 kV Stanisławów dla przyłączenia nowych obiektów do KSE, - Modernizacja stacji 220/110 kV Boguszów.
Interne Kennung: 2026/WNP_0133
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa Opcji w rozumieniu w art. 441 ustawy. Część III • Opcja Układu Kontrolowanego Łączenia – to jest doposażenie wyłączników w układ kontrolowanego łączenia lub zakupu układów kontrolowanego łączenia jako Urządzenia Rezerwowe UKL.