2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa czekolad.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa czekolad. 2. Szczegółowy opis dostawy będącej przedmiotem niniejszego postępowania zawiera „Arkusz asortymentowo-cenowy” stanowiący Załącznik nr 2 do SWZ. Opis ten należy odczytywać wraz ze zmianami treści SWZ, będącymi np. wynikiem udzielonych odpowiedzi na zapytania wykonawców.
Vorherige Bekanntmachung: 469709-2025
Interne Kennung: 35/D/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Zgodnie z art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r. poz. 1320 oraz z 2025 r. poz. 620 i 749), Zamawiający wyznacza termin składania ofert krótszy niż termin określony w ust. 1 tj. 35 dni, nie krótszy jednak niż 15 dni od przekazania ogłoszenia o zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Decyzja o przyspieszeniu terminu składania ofert wynika z pilnej potrzeby zapewnienia odpowiednich zasobów żywnościowych dla dawców krwi w czekolady, które stanowią niezbędny element procedury po oddaniu krwi. W myśl rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 listopada 2004 r. w sprawie wartości kalorycznej posiłku regeneracyjnego przysługującego dawcy krwi zapewnienie odpowiedniej kaloryczności diety dawców, w tym dostarczanie produktów o odpowiedniej wartości energetycznej, jest kluczowe dla ich rekonwalescencji oraz podtrzymania ich dobrego stanu zdrowia po oddaniu krwi. Szczegółowe uzasadnienie stanowi załącznik do wniosku wszczynającego postępowanie.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15842100 Schokolade
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje korzystania z prawa opcji i wznowień.