551897-2025 - Ergebnis
Polen – Reklamedienste – Usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej oraz outdoorowej
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej oraz outdoorowej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest usługa przygotowania i przeprowadzenia regionalnej kampanii internetowej oraz outdoorowej promującej uczenie się przez całe życie, ze szczególnym uwzględnieniem kształcenia ustawicznego i poradnictwa zawodowego w ramach projektu „Zbudowanie systemu koordynacji i monitorowania działań na rzecz kształcenia zawodowego, szkolnictwa wyższego i uczenia się przez całe życie, w tym uczenia się dorosłych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności.
Interne KennungPN/2/25
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNiniejsze Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t. j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320). Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
5. Los
LosLOT-0001