551902-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung – Realizace doplnění RSU v rámci SSZ v Plzni
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRealizace doplnění RSU v rámci SSZ v Plzni
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je realizace akce dodávkami s názvem „Realizace doplnění RSU v rámci SSZ v Plzni“ dle projektové dokumentace „Realizace doplnění RSU v rámci SSZ v Plzni“, včetně soupisů prací a rekapitulace, číslo zakázky Z2026-020, vypracované v 04/2026 společností ALMAPRO, s.r.o., Průběžná 1108/77, 100 00 Praha 10, IČ: 24150134. Předmětem dodávky je doplnění nových jednotek RSU (road side unit) a doplnění backoffice INTIQ, který je ve vlastnictví zadavatele provozovaného Správou informačních technologií města Plzně pro zajištění požadovaných funkcí RSU jednotek. Podrobné vymezení předmětu plnění veřejné zakázky je uvedeno v zadávací dokumentaci včetně příloh.
Interne KennungSMP-SSZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34990000 Ausrüstung für Kontrolle, Sicherheit, Signalisierung und Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona a § 222 odst. 10 zákona vyhrazuje v případě, že odstoupí od smlouvy s využitím některého z důvodů vymezeného v čl. XV. smlouvy, oprávnění provést nahrazení zhotovitele novým dodavatelem, resp. účastníkem zadávacího řízení, který se umístil druhý v pořadí, pokud takový nový dodavatel souhlasí, že veškeré plnění bude poskytovat za totožných cenových podmínek obsažených v nabídce původně vybraného dodavatele a v souladu se smlouvou, přičemž zadavatel je v takovém případě oprávněn smlouvu o dílo upravit následujícím způsobem: • upravit předmět díla tak, aby odpovídal nedokončené části díla; • doplnit smlouvu tak, aby nový dodavatel přejímal odpovědnost za celý rozsah díla, tedy včetně nároků z vad díla, záruky za jakost apod. z části již provedené původně vybraným dodavatelem; • upravit harmonogram a případná další smluvní ustanovení a přílohy smlouvy, která v důsledku předčasného ukončení původní smlouvy o dílo nejsou aktuální tak, aby v maximální možné míře odpovídaly původní smlouvě; • doplnit smlouvu o ustanovení týkající se předání a převzetí díla od stávajícího dodavatele.