2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Miasta Radlin z podziałem na 3 zadania:
Beschreibung: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z terenu Miasta Radlin z podziałem na 3 zadania: Zadanie 1: Odbieranie i zagospodarowania stałych odpadów komunalnych, z nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy oraz nieruchomości niezamieszkałych wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, położonych w granicach administracyjnych Miasta Radlin. Zadanie 2: Odbieranie i zagospodarowanie stałych odpadów komunalnych z budynków Urzędu Miasta w Radlinie. Zadanie 3: Odbiór i zagospodarowanie odpadów pochodzących z koszy ulicznych oraz dzikich wysypisk zgromadzonych na bazie Zakładu Gospodarki Komunalnej w Radlinie.
Interne Kennung: PZP.271.27.GKE.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Wszystkie niezbędne informacje związane z udziałem w postępowaniu i złożeniu oferty zostały określone w specyfikacji warunków zamówienia.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll
5. Los
Los: LOT-0001