2. Verfahren
Verfahren
Titel: Město Železná Ruda – instalace komunální FVE
Beschreibung: Dodávka a instalace všech FVE jako celek, které jsou předmětem projektů v systému AIS SFZP ČR pod registračními čísly: • 7221300910 - „Město Železná Ruda - instalace komunální FVE I“, • 7221300911 - „Město Železná Ruda - instalace komunální FVE II“, s řízením chodu FVE s uplatněním komunitní energetiky. Podrobný popis předmětu VZ: Podrobné informace k předmětu VZ jsou uvedeny v SSTŘ (příloha SSTŘ č. 1 - SSTŘ č. 10) pro místa plnění VZ. Výstup VZ: Uzavření Návrhu Smlouvy o dílo (dále jen „Smlouvy“) (příloha č. 2) s vybraným Dodavatelem CPV kódy klasifikace pro VZ: 45310000-3 Elektroinstalační práce 09331200-0 Solární fotovoltaické moduly 09332000-5 Instalace a montáž solárních zařízení 45251220-9 Výstavba zařízení na výrobu elektřiny a tepla 45260000-7 Střešní práce a jiné specializované stavební práce 45315100-9 Instalace a montáž elektrotechnického zařízení
Interne Kennung: 001
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09331200 Photovoltaische Solarmodule/Solarzellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09332000 Sonnenenergieanlage, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 45251220 Kraftwerk mit Kraft-Wärme-Kopplung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel předem upozorňuje Dodavatele/Účastníky, že plánuje podání samostatných žádostí o dotaci na komplexní rekonstrukci následujících budov (plánovaných míst instalací): - Městský úřad Železná Ruda, Klostermannovo náměstí 295, 340 04 Železná Ruda, - Environmentální centrum Železná Ruda, 1. máje 12, 340 04 Železná Ruda. Adekvátně k tomu si Zadavatel vyhrazuje, že pokud bude Zadavatel při podání těchto samostatných žádostí o dotaci úspěšný a s ohledem nemožnosti souběhu dotačních podpor, nebudou tyto dvě plánované instalace na budovách Městského úřadu Železná Ruda a Environmentálního centra Železná Ruda realizovány v rámci této veřejné zakázky. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku ze smlouvy spočívající v úpravě doby plnění, resp. termínu dokončení díla. Bližší specifikace podmínek a obsahu pro tuto změnu je uvedena v návrhu smlouvy o dílo, konkrétně v jeho čl. 6.4. Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky, pokud dojde k předčasnému ukončení smlouvy s dodavatelem nebo pokud nastane jiný důvod pro změnu dodavatele podle právních předpisů. Bližší specifikace podmínek a způsobu určení nového dodavatele je uvedena v návrhu smlouvy o dílo, konkrétně v jeho čl. 8.