See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL - PRODUAL - Mobilier 4 - Lot 14
Beschreibung: Obiectivul general al prezentei achiziții este asigurarea bazei materiale necesare pentru operaționalizarea și funcționarea la standarde europene a Campusului integrat pentru învățământ dual - PRODUAL. Furnizarea produselor solicitate contribuie direct la realizarea investiției I10 din C15 - PNRR, vizând transformarea învățământului profesional într-o rută completă, atractivă și performantă. Dotări Campus integrat pentru învățământ DUAL-PRODUAL – Mobilier 4-Lot 14
Interne Kennung: 44801732026_06_ID_23
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Default lot
Beschreibung: Obiectivul general al prezentei achiziții este asigurarea bazei materiale necesare pentru operaționalizarea și funcționarea la standarde europene a Campusului integrat pentru învățământ dual - PRODUAL. Furnizarea produselor solicitate contribuie direct la realizarea investiției I10 din C15 - PNRR, vizând transformarea învățământului profesional într-o rută completă, atractivă și performantă.
Interne Kennung: 1