2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośredniego zawarcia umowy na świadczenie usług przewozów o charakterze użyteczności publicznej w zakresie publicznego transportu zbiorowego w gminnych przewozach pasażerskich w transporcie drogowym na terenie gminy Ryjewo w okresie od 1 września 2027 r.
Beschreibung: Gminne przewozy pasażerskie o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym (autobusowym) Linie komunikacyjne: 22070501 Ryjewo- Mątowskie Pastwiska- Barcice - Rudniki - Jarzębina- Szkaradowo- Ryjewo; 22070504 Ryjewo- Mątki - Wiszary - Straszewo - Trzciano - Postolin - Pułkowice -Klecewko -Ryjewo; 22070505 Ryjewo- Borowy Młyn - Jałowiec - Mątki - Klecewko - Trzciano - Czarne bagno - Wiszary - Ryjewo. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie gminnych przewozów pasażerskich o charakterze użyteczności publicznej w transporcie drogowym na liniach komunikacyjnych obejmujących teren Gminy Ryjewo, dla którego Gmina Ryjewo jest organizatorem publicznego transportu zbiorowego. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy o której mowa w art. 22, ust. 1, pkt 1 4: 24 sierpnia 2027 roku.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001