2. Verfahren
Verfahren
Titel: Opleidingsmakelaar t.b.v. het Kadaster
Beschreibung: Het voorwerp van de Opdracht betreft de levering van: een Platform t.b.v. opleidingen en trainingen (zie paragraaf 1.7 [Gewenste situatie en scope]) en daarmee is de aard/zwaartepunt van de Opdracht een dienst. Het Kadaster zoekt een partner die dienstverlening en producten hoog in het vaandel heeft staan en dit ook kan realiseren. In kernwoorden betekent dit: duurzaam, gebruiksvriendelijk, hoog servicelevel en kennis van zaken. Hieronder wordt een beeld geschetst van de geraamde omvang van de Opdracht, dit is gebaseerd op huidige afnamecijfers. Echter, het Kadaster streeft ernaar om maximaal in te zetten op afname Binnen catalogus van Opdrachtnemer. Dit in verband met de aanbestedingsplicht van het Kadaster. Marktpartijen kunnen op geen enkele wijze rechten ontlenen aan deze cijfers. Raming: • Binnen en Buiten catalogus € 950.000, - incl. BTW per jaar; • Incompany standaard opleidingen/trainingen: circa € 300.000, - incl. BTW per jaar. De maximale waarde van de Raamovereenkomst berekent over een periode van 4 jaar, inclusief eenmalige implementatiekosten, jaarlijkse licentiekosten en een opslag van 15% is € 6 Mln.- incl. BTW. Bij het bereiken dan deze waarde – ongedacht hoe lang de (mogelijke) looptijd van de Raamovereenkomst op dat moment nog is – is het Kadaster van rechtswege verplicht de Raamovereenkomst opnieuw aan te besteden en zal tot dat moment dat er een nieuwe Raamovereenkomst is, geen nieuwe Nadere Opdracht meer plaatsen. Voor een verdieping van de Spend-uitgave, zie Bijlage [Percentage per categorie].
Interne Kennung: A24-104019
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80500000 Ausbildung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 80570000 Ausbildung in der Persönlichkeitsentwicklung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Opleidingsmakelaar
Beschreibung: Zie omschrijving hoofdopdracht, er is slechts 1 perceel. Zie hoofdopdracht
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Herzieningsclausule Het Kadaster zal per kwartaal op basis van de door Opdrachtnemer aangereikte managementinformatie beoordelen wat de uitgaven per categorie van Buiten de catalogus vallende opleidingen/trainingen zijn. Indien uit de homogeniteitsanalyse van het Kadaster blijkt dat een bepaalde categorie van opleidingen/ trainingen die buiten de catalogus zijn afgenomen in de voorafgegane periode boven de € 50.000 excl. BTW komt, verplicht Opdrachtnemer zich ertoe een dergelijke categorie aan opleidingen/trainingen in de catalogus op te nemen, althans zich daartoe in te spannen. Opdrachtnemer is dan vrij partijen te benaderen die dergelijke opleidingen aanbieden en zal deze zelf selecteren en vervolgens contracteren als onderaannemer, Opdrachtgever geeft slechts een categorie en stelt zelf geen partijen voor. Opdrachtgever en Opdrachtnemer treden hiertoe in gezamenlijk overleg.
551989-2025 - Mededinging
Nederland – Opleidingsdiensten – Opleidingsmakelaar t.b.v. het Kadaster
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: A24-104019
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 80570000 Opleidingsdiensten voor persoonlijke ontwikkeling
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1 Opleidingsmakelaar
Interne identificatiecode: 1
Opties: