551999-2026 - Ergebnis
Ungarn – Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden – Hűtő-fűtő-légkezelő berend. karbant.+szervíz(1669)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Hűtő-fűtő-légkezelő berend. karbant.+szervíz(1669)
Beschreibung: A Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem hűtő-fűtő-légkezelő berendezések karbantartására és eseti javítására vonatkozó közbeszerzési eljárást folytat le két részben: 1. rész: Alkotás utcai épületek berendezései 2. rész: Csörsz utcai, Diana utcai és Királyok útja épülete
Vorherige Bekanntmachung: 195947-2026
Interne Kennung: EKR000141512026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Ajánlatkérő az ajánlatok bírálatát valamennyi részben a Kbt. 81.§ (5) bekezdés alkalmazásával végzi. Ajánlatkérő felhívja a figyelmet, hogy az 1. és 2. értékelési szempontra adott megajánlásnak a kiszállás díját is tartalmaznia kell. Ajánlattevő az eseti javítási szolgáltatások esetében eseti hibajavítás óradíjra jogosult, az anyagköltség külön kerül elszámolásra a keretösszeg erejéig.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50710000 Reparatur und Wartung von elektrischen und mechanischen Einrichtungen in Gebäuden
5. Los
Los: LOT-0002
Titel: Csörsz utcai, Diana utcai és Királyok útja épülete
Beschreibung: A Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem XII. kerület Csörsz utca 2.- 4. szám alatti helységeiben található, a TF Gyakorló Sportiskolai Általános Iskola és Gimnázium 1125 Budapest, Diana utca 35-37. szám alatti és a III. ker. Királyok útja 65. szám alatti telephelyein található 142 db egységből álló klíma és légkezelő (HVAC) rendszerek karbantartására és/vagy eseti hibajavítására, a műszaki leírás melléklet szerint részletezettek szerint. Karbantartás (négy alkalommal). Eseti javítás nettó 15 000 000,- Ft keretösszeg (eseti hibajavítás óradíj és anyagköltség) erejéig Ajánlatkérő 70%-os lehívási kötelezettséget vállal az eseti javításokra meghatározott keretösszegre.
Interne Kennung: EKR000141512026/2