552-2025 - Planung
Polen – Öffentlicher Verkehr (Straße) – Ogłoszenie o zamiarze bezpośrednego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Vorinformation zu öffentlichen Personenverkehrsdiensten
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ogłoszenie o zamiarze bezpośrednego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego
Beschreibung: przedmiotem zamówienia jest organizacja przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy i Miasta Witkowo zgodnie z ustawą z dnia 16 maja 2019 r. o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej.
Interne Kennung: ITz.271.43.2024
Verfahrensart: Wettbewerbliche Vergabeverfahren (Artikel 5 Absatz 3 der Verordnung (EG) Nr. 1370/2007)
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Art der Transportdienstleistungen: Busverkehr (innerstädtisch / regional)
Haupteinstufung (cpv): 60112000 Öffentlicher Verkehr (Straße)
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Organizacja przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej na terenie Gminy i Miasta Witkowo zgodnie z ustawą z dnia 16 maja 2019 r. o Funduszu rozwoju przewozów autobusowych o charakterze użyteczności publicznej. Sugerowane trasy: Linia nr 1: Wiekowo - Strzyżewo Witkowskie - Witkowo - Małachowo-Wierzbiczany - Małachowo-Złych Miejsc i z powrotem, Linia nr 2: Wiekowo - Ruchocinek - Mielżyn - Jaworowo - Czajki - Jaworowo - Mielżyn - Ruchocin - Mąkownica - Witkowo - Małachowo-Wierzbiczany - Małachowo-Złych Miejsc i z powrotem, Linia nr 3: Królewiec - Gorzykowo - Malenin – Witkowo i z powrotem, Linia nr 4: Witkowo - Kołaczkowo - Ćwierdzin - Sokołowo - Gaj - Ostrowite Prymasowskie - Gaj - Sokołowo - Skorzęcin - Kamionka - Chłądowo – Witkowo i Witkowo - Chłądowo - Kamionka - Skorzęcin - Sokołowo - Gaj - Ostrowite Prymasowskie - Gaj - Sokołowo - Ćwierdzin - Kołaczkowo – Witkowo. Zadanie będzie realizowane od 2 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2026 r.