552002-2026 - Ergebnis
Polen – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – Świadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelŚwiadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.
BeschreibungŚwiadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”. Umowa oparta będzie o stałą dostępność dedykowanego zespołu Wykonawcy. Model ten polega na zapewnieniu przez Wykonawcę stałej dostępności zespołu specjalistów posiadających kompetencje niezbędne do utrzymania i rozwoju systemu Symfonia eDokumenty.
Vorherige Bekanntmachung383769-2026
Interne KennungPAO-ZZ.261.8.2026
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług rozwoju i utrzymania systemu „Symfonia eDokumenty” (wcześniej: Ready_TM), wykorzystywanego do obsługi Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”