552010-2026 - Ergebnis
Tschechien – Netzwerke – Prvky k posílení síťového prostředí
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPrvky k posílení síťového prostředí
BeschreibungPředmětem plnění je dodávka prvků k posílení síťového prostředí včetně implementace (dále jen „zboží“) dle přílohy č. 1 – Technická specifikace předmětu plnění a přílohy č. 1a – Technická specifikace AP a WLC zadávací dokumentace
Interne Kennungč. j. KRPP-71523/ČJ-2026-0300VZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32400000 Netzwerke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32415000 Ethernet-Netz
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy na veřejnou zakázku, přičemž podmínky pro tuto změnu a její obsah zadavatel vymezuje následovně: změna celkové ceny předmětu plnění v případě zvýšení nebo snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty dle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, ve znění pozdějších předpisů. V takovém případě bude celková cena předmětu plnění změněna (zvýšena nebo snížena) o příslušné navýšení nebo snížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy sazby DPH.