See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: A09.38.2025 RET Regionaal Expertiseteam
Beschreibung: Het bemensen van de vaste functies voor de Regionale Experttafel in Holland Rijnland, welke tot doel heeft een verbetering aan te brengen in de structuur en wijze waarop in de regio Holland Rijnland effectief maatwerkaanbod wordt gecreëerd voor complexe jeugdhulpvragen en waarbij een bijdrage wordt geleverd aan een lerend jeugdstelsel voor complexe casuïstiek. Binnen een Regionale Experttafel werken jeugdhulpaanbieders en andere betrokkenen rondom de jeugdige/het gezin samen om passende, zo mogelijk perspectief biedende oplossingen te bedenken voor complexe hulpvragen van jeugdigen. De Opdrachtgever wil een partij die op geen manier verbonden is aan zorgaanbieders die andere (zakelijke) belangen zouden kunnen hebben bij het al of niet uitvoeren van het gecreëerde jeugdhulpaanbod. 600.000
Interne Kennung: A09.38.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: RET
Beschreibung: regionaal expertise team
Interne Kennung: 1