See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ambulansów medycznych typu C – 2 sztuki
Beschreibung: Dostawa ambulansów medycznych typu C w ilości 2 sztuk wraz z wyposażeniem medycznym każdego ambulansu w postaci: nosze główne i transporter noszy głównych.
Vorherige Bekanntmachung: 608062-2024
Interne Kennung: 14/ZP/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Tryb udzielenia zamówienia: postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego przeprowadzone w trybie przetargu nieograniczonego, zgodnie z art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (t.j.: Dz. U. z 2024 r., poz. 1320); wartość zamówienia jest równa progom unijnym lub przekracza progi unijne określone na podstawie art. 3 ustawy Pzp.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114121 Krankenwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 2 Stück