See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usługi kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie przez okres obowiązywania umowy. 2. Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści umowy zawierają załączniki nr 5, 6 i 7 do SWZ obejmujące wzory umów wraz z zestawieniem obiektów i powierzchni do sprzątania oraz zakresem czynności i częstotliwości sprzątania. CZĘŚĆ I - Załącznik nr 5 do SWZ - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Stoisława 6 w Szczecinie, - przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie / przy ul. Bałuki 11 w Szczecinie, - przy ul. Żołnierskiej 3a w Szczecinie, - przy ul. Piotra Skargi 34/35 w Szczecinie, - przy ul. Owocowej 8-10 w Szczecinie, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do tych budynków. CZĘŚĆ II - Załącznik nr 6 do SWZ - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Dworcowej 2 w Goleniowie, - przy ul. Niepodległości 15 w Gryficach, - przy ul. Moniuszki 1 w Kamieniu Pomorskim, - przy ul. Sienkiewicza 4 w Łobzie, - przy ul. Słowackiego 8 w Świnoujściu, - w domkach kempingowych w Pobierowie, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do tych budynków CZĘŚĆ III - Załącznik nr 7 do SWZ - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Niedziałkowskiego 16 w Choszcznie, - przy ul. Boh. Warszawy 11 w Choszcznie, - przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Gryfinie, - przy ul. Czarnieckiego 32 w Stargardzie, - przy ul. Sopoćki 2 w Myśliborzu, - przy ul. Kościuszki 24 w Pyrzycach, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do budynków.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90910000 Reinigungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
Beschreibung: CZĘŚĆ I - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Stoisława 6 w Szczecinie, - przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie / przy ul. Bałuki 11 w Szczecinie, - przy ul. Żołnierskiej 3a w Szczecinie, - przy ul. Piotra Skargi 34/35 w Szczecinie, - przy ul. Owocowej 8-10 w Szczecinie, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do tych budynków.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na następujących zasadach: 1) opcja nr 1 - polegająca na przedłużeniu czasu trwania umowy na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy - dot. wszystkich części; Wykonawca zobowiązany będzie świadczyć usługi na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego; 2) opcja nr 2 - polegająca na zmniejszeniu zakresu świadczonych usług sprzątania poprzez rezygnację z usługi sprzątania budynku przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie, w związku z planowanym remontem kapitalnym obiektu 3) opcja nr 3 - polegająca na zwiększeniu zakresu świadczonych usług sprzątania poprzez wprowadzenie do usługi sprzątania budynku przy ul. Bałuki 11 w Szczecinie, do którego jednostka organizacyjna Zamawiającego przeprowadzi się z budynku przy ul. Wawrzyniaka 14 w Szczecinie 4) szczegółowe zapisy dot. skorzystania z prawa opcji zawierają projekty umów, stanowiące załączniki do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
Beschreibung: CZĘŚĆ II - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Dworcowej 2 w Goleniowie, - przy ul. Niepodległości 15 w Gryficach, - przy ul. Moniuszki 1 w Kamieniu Pomorskim, - przy ul. Sienkiewicza 4 w Łobzie, - przy ul. Słowackiego 8 w Świnoujściu, - w domkach kempingowych w Pobierowie, oraz utrzymania czystości na terenach przyległych do tych budynków
Interne Kennung: Część nr 2
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji na następujących zasadach: 1) opcja nr 1 - polegająca na przedłużeniu czasu trwania umowy na okres nie dłuższy niż 12 miesięcy - dot. wszystkich części; Wykonawca zobowiązany będzie świadczyć usługi na warunkach określonych dla zamówienia podstawowego; 2) szczegółowe zapisy dot. skorzystania z prawa opcji zawierają projekty umów, stanowiące załączniki do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Usługa kompleksowego sprzątania obiektów Prokuratury Okręgowej w Szczecinie
Beschreibung: CZĘŚĆ III - obejmuje usługę kompleksowego sprzątania pomieszczeń w budynkach: - przy ul. Niedziałkowskiego 16 w Choszcznie, - przy ul. Boh. Warszawy 11 w Choszcznie, - przy ul. Grunwaldzkiej 2 w Gryfinie, - przy ul. Czarnieckiego 32 w Stargardzie, - przy ul. Sopoćki 2 w Myśliborzu, - przy ul. Kościuszki 24 w Pyrzycach,
Interne Kennung: Część nr 3