552063-2026 - Ergebnis
Tschechien – Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten – Restaurování uměleckých děl na papíře – podsbírky Kresby a Grafika (Oblastní galerie Liberec) - II
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRestaurování uměleckých děl na papíře – podsbírky Kresby a Grafika (Oblastní galerie Liberec) - II
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: • zpracování restaurátorského průzkumu, • zpracování restaurátorského záměru, • samotné restaurování minimálně 274 ks sbírkových předmětů z podsbírek Kresby a Grafika a zhotovení ochranných obalů k těmto předmětům. Součástí restaurátorských prací je také doporučení ochranného režimu sbírkového fondu a restaurování původní adjustace děl.
Interne KennungZZVZ/0032/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 92522100 Maßnahmen zur Erhaltung von historisch bedeutsamen Stätten
5. Los
LosLOT-0001
TitelČÁST 1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: • zpracování restaurátorského průzkumu, • zpracování restaurátorského záměru, • samotné restaurování minimálně 97 ks sbírkových předmětů z podsbírek Kresby a Grafika a zhotovení ochranných obalů k těmto předmětům. Součástí restaurátorských prací je také doporučení ochranného režimu sbírkového fondu a restaurování původní adjustace děl.
Interne KennungZZVZ/0032/26 - část 1
LosLOT-0003
TitelČÁST 3
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: • zpracování restaurátorského průzkumu, • zpracování restaurátorského záměru, • samotné restaurování minimálně 81 ks sbírkových předmětů z podsbírek Kresby a Grafika a zhotovení ochranných obalů k těmto předmětům. Součástí restaurátorských prací je také doporučení ochranného režimu sbírkového fondu a restaurování původní adjustace děl.
Interne KennungZZVZ/0032/26 - část 3
LosLOT-0002
TitelČÁST 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je: • zpracování restaurátorského průzkumu, • zpracování restaurátorského záměru, • samotné restaurování minimálně 96 ks sbírkových předmětů z podsbírek Kresby a Grafika a zhotovení ochranných obalů k těmto předmětům. Součástí restaurátorských prací je také doporučení ochranného režimu sbírkového fondu a restaurování původní adjustace děl.
Interne KennungZZVZ/0032/26 - část 2