552097-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Běžná údržba komunikační zeleně pro část 12
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBěžná údržba komunikační zeleně pro část 12
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je běžná údržba komunikační zeleně. Předmětem plnění je běžná údržba komunikační zeleně na příslušné části (vymezeném území) hl. m. Prahy, a to především zeleně, která se nachází v okolí pozemních komunikací ve správě zadavatele. Přehled výměr je uveden v příloze č. 14 ZD. Vymezení území hl. m. Prahy částí 12 je vyznačeno v mapce, která tvoří Přílohu č. 13a a 13b ZD. Předmět této veřejné zakázky je vymezen formou seznamu zadavatelem požadovaných prací a služeb. Součástí Příloh č. 12 ZD je mj. Ceník, resp. Model pro výpočet nabídkové ceny (dále jen „Model“). V Modelu jsou podrobně specifikovány jednotlivé konkrétní práce a služby, jejichž realizaci zadavatel předpokládá během jednoho kalendářního roku, a to včetně předpokládaných četností/množství provádění těchto prací a služeb. V závislosti na klimatických či jiných objektivních podmínkách je zadavatel oprávněn některé práce a služby požadovat i častěji nebo naopak méně často, resp. ve větším nebo naopak menším množství. Práce na údržbě zeleně budou prováděny dle všeobecného DIRu, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 25 odst. 6 písm. c) bod 3 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů – provádění stavebních prací. Náklady na dopravní značení dle příslušného DIRu jsou zahrnuty v jednotkových cenách za příslušná plnění. V případě DIRu vydaného na konkrétní práce, např. kácení stromů, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 24 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, bude v nezbytných případech na základě rozhodnutí zadavatele dopravní značení objednáno u odborné firmy a hrazeno zadavatelem zvlášť. Součástí předmětu plnění pro část 12 je též havarijní práce spočívající především v odstraňování stromů z pozemních komunikací po živelní pohromě, resp. v důsledku nenadálé kalamitní situace. Pro tyto účely je dodavatel povinen disponovat telefonní linkou s nepřetržitým provozem. Nástup na tyto havarijní práce je upraven smlouvou. Na veřejnou zakázku bude uzavřena samostatná smlouva s 1 účastníkem. Dojde-li k vyloučení vybraného dodavatele, resp. neposkytne-li vybraný dodavatel součinnost nezbytnou k uzavření smlouvy, může být v souladu s § 125 zákona vyzván k uzavření smlouvy další účastník zadávacího řízení dle pořadí, které vyplývá z výsledků původního hodnocení (příp. dle výsledků nového hodnocení, bude-li jeho provedení dle § 125 zákona nutné). Plnění dílčích zakázek bude probíhat za pomoci aplikace CDSw-zeleň, ve které je veden Pasport zeleně ve správě zadavatele. Zadavatel prostřednictvím této aplikace zejména: a) stanoví závazný Plán údržby zeleně pro příslušný kalendářní rok (vč. požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), b) zasílá požadavky na provedení dalších činností (s vymezením druhu, četnosti, místa a času – požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), příp. upraví či blíže specifikuje požadavky dle Plánu údržby zeleně. Veškeré plnění této veřejné zakázky (tj. především zadávání veškerých činností, výkaznictví a fakturace) bude tedy probíhat pomoci aplikace CDSw-zeleň, přičemž vybraný dodavatel bude povinen si zakoupit příslušnou licenci, pokud ji již nemá k dispozici. Cena licence na celou dobu trvání smluvního vztahu nepřesáhne 20.000 Kč. Zadavatel poskytne vybranému dodavateli zaškolení pro práci s tímto informačním systémem. Zakoupení licence je podmínkou pro uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem (viz též čl. 23. ZD).
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312000 Unkrautjäten, 77312100 Unkrautvernichtung, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky je běžná údržba komunikační zeleně. Předmětem plnění je běžná údržba komunikační zeleně na příslušné části (vymezeném území) hl. m. Prahy, a to především zeleně, která se nachází v okolí pozemních komunikací ve správě zadavatele. Přehled výměr je uveden v příloze č. 14 Vymezení území hl. m. Prahy částí 12 je vyznačeno v mapce, která tvoří Přílohu č. 13a a 13b ZD. Předmět této veřejné zakázky je vymezen formou seznamu zadavatelem požadovaných prací a služeb. Součástí Příloh č. 12 ZD je mj. Ceník, resp. Model pro výpočet nabídkové ceny (dále jen „Model“). V Modelu jsou podrobně specifikovány jednotlivé konkrétní práce a služby, jejichž realizaci zadavatel předpokládá během jednoho kalendářního roku, a to včetně předpokládaných četností/množství provádění těchto prací a služeb. V závislosti na klimatických či jiných objektivních podmínkách je zadavatel oprávněn některé práce a služby požadovat i častěji nebo naopak méně často, resp. ve větším nebo naopak menším množství. Práce na údržbě zeleně budou prováděny dle všeobecného DIRu, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 25 odst. 6 písm. c) bod 3 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů – provádění stavebních prací. Náklady na dopravní značení dle příslušného DIRu jsou zahrnuty v jednotkových cenách za příslušná plnění. V případě DIRu vydaného na konkrétní práce, např. kácení stromů, tj. rozhodnutí o povolení zvláštního užívání vydaného silničním správním úřadem dle § 24 zákona č. 13/1997 Sb., o pozemních komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, bude v nezbytných případech na základě rozhodnutí zadavatele dopravní značení objednáno u odborné firmy a hrazeno zadavatelem zvlášť. Součástí předmětu plnění pro část 12 je též havarijní práce spočívající především v odstraňování stromů z pozemních komunikací po živelní pohromě, resp. v důsledku nenadálé kalamitní situace. Pro tyto účely je dodavatel povinen disponovat telefonní linkou s nepřetržitým provozem. Nástup na tyto havarijní práce je upraven smlouvou. Na veřejnou zakázku bude uzavřena samostatná smlouva s 1 účastníkem. Dojde-li k vyloučení vybraného dodavatele, resp. neposkytne-li vybraný dodavatel součinnost nezbytnou k uzavření smlouvy, může být v souladu s § 125 zákona vyzván k uzavření smlouvy další účastník zadávacího řízení dle pořadí, které vyplývá z výsledků původního hodnocení (příp. dle výsledků nového hodnocení, bude-li jeho provedení dle § 125 zákona nutné). Plnění dílčích zakázek bude probíhat za pomoci aplikace CDSw-zeleň, ve které je veden Pasport zeleně ve správě zadavatele. Zadavatel prostřednictvím této aplikace zejména: a) stanoví závazný Plán údržby zeleně pro příslušný kalendářní rok (vč. požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), b) zasílá požadavky na provedení dalších činností (s vymezením druhu, četnosti, místa a času – požadovaných termínů zahájení a dokončení činností), příp. upraví či blíže specifikuje požadavky dle Plánu údržby zeleně. Veškeré plnění této veřejné zakázky (tj. především zadávání veškerých činností, výkaznictví a fakturace) bude tedy probíhat pomoci aplikace CDSw-zeleň, přičemž vybraný dodavatel bude povinen si zakoupit příslušnou licenci, pokud ji již nemá k dispozici. Cena licence na celou dobu trvání smluvního vztahu nepřesáhne 20.000 Kč. Zadavatel poskytne vybranému dodavateli zaškolení pro práci s tímto informačním systémem. Zakoupení licence je podmínkou pro uzavření smlouvy s vybraným dodavatelem (viz též čl. 23. ZD).
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77312100 Unkrautvernichtung, 77312000 Unkrautjäten, 77314000 Grundstückspflege, 77314100 Anlegen von Rasen, 77315000 Saatarbeiten, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
Optionen
Beschreibung der OptionenVyhrazené změny závazku ve smyslu § 100 odst. 1 zákona Vyhrazená změna závazku ve smyslu § 100 odst. 2 zákona Bližší informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci.