See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nakup sekvenatorja nove generacije s pripadajočimi kemikalijami in potrošnim materialom ter vključenim vzdrževanjem
Beschreibung: Nakup sekvenatorja nove generacije s pripadajočimi kemikalijami in potrošnim materialom ter vključenim vzdrževanjem za obdobje štirih (4) let.
Interne Kennung: JN-74661
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 525269