See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Robotplatform Davinci SP
Beschreibung: Robotplatform Davinci SP
Interne Kennung: PPP0OF-1126/5339/2025AKDJDM1514
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PPP0OF-1126/5339/2025AKDJDM1514 - 1
Beschreibung: Huurovereenkomst van een multidisciplinaire chirurgische robot platform met single port systeem incl. installatie en onderhoud. Prijszetting van de met betrekking tot de toepassing van het platform te gebruiken instrumenten en en disposables gedurende de totale looptijd van de huurovereenkomst.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 33162000 OP-Ausrüstung und OP-Instrumente