See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP w częściach A, B i C
Beschreibung: Wyposażenie ratowników w odzież ochronną dla SGRW PSP” w częściach: Część A - dostawa 750 sztuk odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – kombinezony; Część B – dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania koszarowe; Część C – dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania membranowe.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18410000 Spezialkleidung, 18130000 Spezial-Arbeitskleidung, 35811100 Feuerwehruniformen, 35810000 Persönliche Ausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część A - dostawa 750 sztuk odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – kombinezony
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kombinezonów dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - w załączniku 1A do Specyfikacji warunków zamówienia.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje wznowień i opcji.
Los: LOT-0002
Titel: Część B - dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania koszarowe
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletów ubrań koszarowych dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - w załączniku 1B do Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Los: LOT-0003
Titel: Część C – dostawa 750 kompletów odzieży ochronnej dla ratowników wysokościowych SGRW – ubrania membranowe.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa kompletów ubrań membranowych dla Specjalistycznej Grupy Ratownictwa Wysokościowego Państwowej Straży Pożarnej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w Opisie Przedmiotu Zamówienia - w załączniku 1C do Specyfikacji warunków zamówienia.