See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Obsługa serwisowa aparatury medycznej w Copernicus PL Sp. z o.o. w Gdańsku.”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest obsługa serwisowa aparatury medycznej w Copernicus PL Sp. z o. o. w Gdańsku. Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. 2. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4A, 4B oraz 4C – Projekty umów, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 3. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 4. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 5. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 6. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w ust. 5 tj. iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 7. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w ust. 6). W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 8. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 9. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Vorherige Bekanntmachung: 342581-2026
Interne Kennung: D10.251.30.S.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50400000 Reparatur und Wartung von medizinischen Geräten und Präzisionsgeräten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1
Beschreibung: CZĘŚĆ 1: 1. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4A - Projekt umowy, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 2. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 5. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w pkt. 4 tj., iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 6. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w pkt. 5. W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2
Beschreibung: CZĘŚĆ 2: 1. Szczegółowy zakres tej części zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4B – Projekt umowy, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 2. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 5. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w pkt. 4 tj., iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 6. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w pkt. 5. W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3
Beschreibung: CZĘŚĆ 3: 1. Szczegółowy zakres tej części zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4C – Projekt umowy, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 2. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 5. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w pkt. 4 tj., iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 6. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w pkt. 5. W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4
Beschreibung: CZĘŚĆ 4: 1. Szczegółowy zakres tej części zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4A – Projekt umowy, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 2. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 5. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w pkt. 4 tj., iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 6. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w pkt. 5. W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5
Beschreibung: CZĘŚĆ 5: 1. Szczegółowy zakres tej części zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4B – Projekt umowy, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 2. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 5. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w pkt. 4 tj., iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 6. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w pkt. 5. W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6
Beschreibung: CZĘŚĆ 6: 1. Szczegółowy zakres tej części zamówienia, wykaz urządzeń, ilości oraz sposób realizacji zamówienia zawierają załączniki do SWZ, mianowicie: 1) Załącznik nr 1A – Formularz cenowy, 2) Załącznik nr 1B – Harmonogram, 3) Załączniki nr 4B – Projekt umowy, Załącznik nr 1A do SWZ (Formularz cenowy) Wykonawca załącza do oferty. 2. Osoby kierowane do realizacji umowy muszą posiadać, określone przez wytwórcę aparatów medycznych, kwalifikacje. 3. Wykonawca w ramach świadczonej usługi zobowiązany jest do stosowania i przestrzegania obowiązujących w przedmiocie zamówienia przepisów prawa, posiadać stosowne uprawnienia oraz ponosi pełną odpowiedzialność w przypadku ich naruszenia. 4. Na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp, Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy Kodeks pracy (Dz. U. z 2019 r. poz. 1040, 1043 i 1495) nieprzerwanie przez cały okres obowiązywania Umowy osoby/osób wykonujących czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia. 5. Najpóźniej w dniu rozpoczęcia świadczenia usługi, Wykonawca przekaże Zamawiającemu oświadczenie o spełnieniu wymogu, o którym mowa w pkt. 4 tj., iż osoba/osoby wykonujące czynności związane z realizacją przedmiotu zamówienia będą zatrudnione na umowę o pracę w rozumieniu ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks Pracy. 6. Zamawiający na każdym etapie realizacji umowy ma prawo do zweryfikowania oświadczenia wykonawcy/podwykonawcy (dot. formy zatrudnienia osób, o których mowa w pkt. 5. W tym celu uprawniony jest w szczególności do zwrócenia się do właściwego inspektoratu pracy o przeprowadzenie kontroli. 7. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp.
Interne Kennung: Część 6