2. Verfahren
Verfahren
Titel: WR 75/25 Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia
Beschreibung: Postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki dotyczy zawarcia umowy dla zad: 1,2,3,5 na Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość wyposażenia
Interne Kennung: WR 75/26
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość
Beschreibung: Kompleksowe wyposażenie oddziału szpitalnego nr VII, tj.: pomiar, projekt, dostawa wraz z montażem wyposażenia meblowego i pozostałych elementów stanowiących całość
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen