See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Levering gezonde voeding op school
Beschreibung: Deze opdracht betreft het bereiden, leveren, verspreiden en ophalen van gezonde voedingsproducten voor scholen binnen het lokaal bestuur Willebroek. De opdracht omvat: Het aanbieden van gezonde alternatieven, zoals fruit snacks, ontbijtopties, tussendoortjes en soep. Het voorzien van alle nodige materialen voor transport, opslag en bediening. Het strikt naleven van alle geldende hygiëne-, voedselveiligheids- en HACCP‑voorschriften. Het doel van deze opdracht is het stimuleren van gezonde eetgewoonten bij kinderen en jongeren. Basisschool Sancta Maria Breendonk, Breendonkstraat 160, 2830 Willebroek – 220 leerlingen GO! Freinetschool Klim-Op, Blaasveldstraat 57, 2830 Willebroek – 177 leerlingen GO! Himo, L. Mommaertsstraat 10, 2830 Willebroek – 366 leerlingen Basisschool Sint-Jan, Kardinaal Cardijnlaan1A, 2830 Tisselt – 235 leerlingen Sint-Joris, Mechelsesteenweg 226, 2830 Willebroek – 335 leerlingen Kleuterschool De Tuimeling, Jan Willemstraat 12, 2830 Willebroek – 78 leerlingen Vrije Basisschool Sint-Joris, Hinxelaar 4, 2830 Willebroek – 211 leerlingen GO! Kleuterschool ‘t Lindeke, Lindenstraat 9, 2830 Willebroek – 88 leerlingen GO! ’t Pleintje August Van Landeghemplein 4, 2830 Willebroek – 196 leerlingen GO! Tovertuin, A.Dezaegerplein 12A,2830 Willebroek – 168 leerlingen GO! ’t Venneke, Kerkstraat 4, 2830 Willebroek – 318 leerlingen Basisschool Sancta Maria AVL, A. Van Landeghemstraat 117, 2830 Willebroek – 336 leerlingen Aantal leerlingen per 2026
Interne Kennung: PPP07Y-1756/6192/2026/094
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Gesneden fruit en groenten
Beschreibung: Zie technische bepalingen
Interne Kennung: 2026/094_1
Los: LOT-0002
Titel: Handzaam fruit en groenten
Interne Kennung: 2026/094 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Melk- yoghurt producten
Interne Kennung: 2026/094_3
Los: LOT-0004
Titel: Warme soep
Interne Kennung: 2026/094_4