See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: PRZEPROWADZENIE USŁUGI BADAWCZEJ ŚWIĘTOKRZYSKIEGO RYNKU PRACY OBEJMUJĄCEJ PRACODAWCÓW PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ ZAREJESTROWANĄ W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM
Beschreibung: Postępowanie prowadzone jest zgodnie z zasadami przewidzianymi dla tzw. „procedury odwróconej” o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest zobowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp (tj. Jednolitego Europejskiego Dokumentu Zamówienia – JEDZ). Zamawiający będzie żądać złożenia tego oświadczenia tylko od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona. 2. Warunki udziału w postępowaniu zostały określone w Rozdziale VII ust. 1 pkt 1 SWZ. 3. Podstawy wykluczenia Wykonawcy z postępowania zostały określone w VII ust. 1 pkt 2 SWZ. 4. Zamawiający przewiduje wymagania, o których mowa w art. 95 ust. 1 ustawy Pzp (Rozdział III ust. 9).
Vorherige Bekanntmachung: 217041-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79315000 Sozialforschung
5. Los
Los: LOT-0001