552286-2026 - Wettbewerb
Polen – Erkennungs- und Analysegeräte – Dostawa aparatury laboratoryjnej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa aparatury laboratoryjnej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury laboratoryjnej: Część 1: dostawa chromatografu gazowego sprzężonego ze spektrometrem mas GC/MS oraz przystawką Purge&Trap Część 2: dostawa chromatografu jonowego do analizy kationów nieorganicznych Część 3: dostawa chromatografu jonowego do analizy anionów nieorganicznych Cześć 4: dostawa spektrometru mas UV/VIS Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38433100 Massenspektrometer
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa chromatografu gazowego sprzężonego ze spektrometrem mas GC/MS oraz przystawką Purge&Trap
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografu gazowego sprzężonego ze spektrometrem mas GC/MS oraz przystawką Purge&Trap Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia. UWAGA: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zastrzega sobie możliwość unieważnienia niniejszego postępowania, jeżeli środki publiczne pochodzące ze źródeł zewnętrznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Niniejsze zamówienie jest przeprowadzane w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 13 marca 2026 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2026 poz. 605).
Haupteinstufung (cpv): 38432200 Chromatografen
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelDostawa chromatografu jonowego do analizy kationów nieorganicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest Dostawa chromatografu jonowego do analizy kationów nieorganicznych Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia. UWAGA: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zastrzega sobie możliwość unieważnienia niniejszego postępowania, jeżeli środki publiczne pochodzące ze źródeł zewnętrznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Niniejsze zamówienie jest przeprowadzane w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 13 marca 2026 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2026 poz. 605).
LosLOT-0003
TitelDostawa chromatografu jonowego do analizy anionów nieorganicznych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa chromatografu jonowego do analizy anionów nieorganicznych Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia. UWAGA: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zastrzega sobie możliwość unieważnienia niniejszego postępowania, jeżeli środki publiczne pochodzące ze źródeł zewnętrznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Niniejsze zamówienie jest przeprowadzane w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 13 marca 2026 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2026 poz. 605).
LosLOT-0004
TitelDostawa spektrometru mas UV/VIS
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa spektrometru mas UV/VIS Zamówienie obejmuje: dostawę, wniesienie, montaż, instalację i uruchomienie całości zestawu w siedzibie Zamawiającego oraz przeszkolenie pracowników z obsługi urządzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku nr 1 do SWZ –Opis przedmiotu zamówienia. UWAGA: Zamawiający informuje, że na podstawie art. 257 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych, zastrzega sobie możliwość unieważnienia niniejszego postępowania, jeżeli środki publiczne pochodzące ze źródeł zewnętrznych, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości zamówienia, nie zostaną mu przyznane. Niniejsze zamówienie jest przeprowadzane w związku z wejściem w życie ustawy z dnia 13 marca 2026 r. o zmianie ustawy o zbiorowym zaopatrzeniu w wodę i zbiorowym odprowadzaniu ścieków oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. 2026 poz. 605).