552290-2026 - Ergebnis
Polen – Finanz- und Versicherungsdienstleistungen – Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Mazowieckiego
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelWybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Mazowieckiego
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są zlecone przez BGK usługi polegające na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym finansującym inwestycje realizowane na terenie woj. mazowieckiego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR). Szczegóły dotyczące typu projektów, które mogą być finansowane zawarte zostały w Metryce Instrumentu Finansowego stanowiącej załącznik nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy (PPU) (Metryka).
Vorherige Bekanntmachung305610-2026
Interne KennungDZK/20/DIF/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensSzczegółowe informacje dotyczące niniejszego postępowania zostały zawarte w SWZ i załącznikach do SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66000000 Finanz- und Versicherungsdienstleistungen
5. Los
LosLOT-0004
Titelcz.1 Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Mazowieckiego
BeschreibungCzęść 1 – przeznaczona na świadczenie usług polegających na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) oraz udzieleniu Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR)” z wkładu finansowego Funduszu Powierniczego wniesionego przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego w łącznej wysokości 20 000 000,00 zł uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5% kapitału Instrumentu Finansowego). Udzielenie Jednostkowych Pożyczek ma przyczynić się do realizacji wskaźników określonych w SWZ. Jedna Inwestycja końcowa może jednocześnie przyczynić się do osiągnięcia każdego ze wskaźników określonych w SWZ.
Interne Kennungcz.1 DZK/20/DIF/2026
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość udzielenia: 1) Prawa opcji, 2) Zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) ustawy z dnia 11 września 2019 r. - Prawo zamówień publicznych. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może ulec zwiększeniu do 200% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy kwota wniesiona przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego może wynosić do 100% w stosunku do kwoty przewidzianej w ramach zamówienia podstawowego. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z Prawa opcji oraz zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7) Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, wkład finansowy ze środków Funduszu Powierniczego udostępnianych przez Zamawiającego na realizację zamówienia wyniesie maksymalnie 148 000 000,00 zł. Wskazane powyżej kwoty nie stanowią szacunkowej wartości zamówienia.
LosLOT-0005
Titelcz.2 Wybór Partnerów Finansujących w celu wdrażania Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) w ramach Funduszu Powierniczego Województwa Mazowieckiego
BeschreibungCzęść 2 – przeznaczony na świadczenie usług polegających na wdrożeniu i zarządzaniu Instrumentem Finansowym Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) oraz udzieleniu Jednostkowych Pożyczek o parametrach określonych w „Metryce Instrumentu Finansowego Pożyczka na OZE w Regionie Mazowieckim Regionalnym (RMR) ” z wkładu finansowego Funduszu Powierniczego wniesionego przez Zamawiającego do Funduszu Szczegółowego w łącznej wysokości 17 000 000,00 zł uzupełnionego o wkład własny Wykonawcy w wysokości zadeklarowanej przez Wykonawcę na etapie postępowania przetargowego (nie niższej niż 5% kapitału Instrumentu Finansowego). Udzielenie Jednostkowych Pożyczek ma przyczynić się do realizacji wskaźników określonych w SWZ. Jedna Inwestycja końcowa może jednocześnie przyczynić się do osiągnięcia każdego ze wskaźników określonych w SWZ.
Interne Kennungcz.2 DZK/20/DIF/2026