552294-2025 - Wettbewerb
Polen – Landwirtschaftsmaschinen – Dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu rolniczego na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym, w podziale na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w Specyfikacji technicznej - Załącznik nr 1 do SWZ, w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. 2. Ilekroć w treści SWZ, w tym w Specyfikacji technicznej, stanowiącej Załącznik nr 2 do SWZ, przedmiot zamówienia został opisany przez wskazanie nazw, patentów, norm, znaków towarowych lub pochodzenia, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie przez Wykonawcę rozwiązania równoważnego. 3. Zamawiający nie przewiduje udzielania zamówień, o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 8 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (dalej „ustawą Pzp”). 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia aukcji elektronicznej, o której mowa w art. 227 - 238 ustawy Pzp. 5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych w rozumieniu art. 92 ust. 1 ustawy Pzp. 6. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Każdy Wykonawca ma prawo złożyć ofertę na jedną lub więcej części niniejszego postępowania. 7. Zamawiający nie przewiduje zawarcie umowy ramowej, o której mowa w art. 311 – 315 ustawy Pzp. 8. Zamawiający nie przewiduje zwrotu kosztów udziału w postępowaniu, w tym zwrotu kosztów poniesionych z tytułu nabycia kwalifikowanego podpisu elektronicznego. 9. Zamawiający nie dopuszcza złożenia ofert w postaci katalogów elektronicznych lub dołączenia katalogów elektronicznych do oferty.
Interne KennungZS CKR-221/7/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16000000 Landwirtschaftsmaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16700000 Traktoren, 16510000 Selbstladewagen für die Landwirtschaft, 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung, 16340000 Ernte- und Dreschmaschinen, 16300000 Erntemaschinen
5. Los
LosLOT-0001
Titelczęść 1: Maszyny rolnicze: ciągnik rolniczy (typ I.) - 1. sztuka, ładowarka teleskopowa - 1. sztuka, siewnik punktowy - 1. sztuka, zestaw uprawy pasowej - 1. sztuka, dron opryskowy - 1. sztuka.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa maszyn rolniczych na potrzeby Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego Im. Adolfa Dygasińskiego w Sichowie Dużym, w podziale na 2. części. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób jego realizacji został określony odpowiednio w Specyfikacji technicznej - Załącznik nr 1 do SWZ, w Załączniku nr 2 do SWZ - Projektowanych postanowieniach umowy. Zamówienie finansowane w ramach Krajowego Planu Odbudowy. II. TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA 1. Termin realizacji zamówienia dla każdej części zamówienia: do 30.11.2025 r. 2. Zgodnie z Umową o objęcie przedsięwzięcia wsparciem z planu rozwojowego, numer umowy KPO/25/BCU/U/0011; § 4 Wejście w życie i okres realizacji Umowy; pkt. 3. utworzenie BCU musi nastąpić nie później niż 30.11.2025 r. Zamawiający na potwierdzenie spełnienie powyższego warunku zobligowany jest przedstawić zestawienie dokumentów sprzedaży towarów i usług za zakupiony sprzęt i wykonanie robót budowlanych. III. GWARANCJA 1. Szczegółowe warunki gwarancji opisane są w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załącznik nr 2 SWZ. 2. Bieg terminu obowiązywania gwarancji rozpoczyna się od dnia podpisania Protokołu odbioru końcowego bez uwag i zastrzeżeń, przez obie strony umowy.
Interne Kennungczęść 1 - Maszyny rolnicze
LosLOT-0002
Titelczęść 2: Maszyny rolnicze: ciągnik rolniczy (typ II.) - 1. sztuka, Opryskiwacz zaczepiany - 1. sztuka, Kombajn zbożowy - 1. sztuka, sieczkarnia samojezdna - 1. sztuka.
Interne Kennungczęść 2 - Maszyny rolnicze