552294-2026 - Wettbewerb
Rumänien – Brennstofftankwagen – Autocisternă carburanți - 3 buc
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Autocisternă carburanți - 3 buc
Beschreibung: Furnizarea a 3 autocisterne carburanți noi, neutilizate și neînmatriculate, cu suprastructură cisternă ADR clasa 3 (lichide inflamabile), inclusiv transport DDP, punere în funcțiune, instruire personal și mentenanță în perioada de garanție, defalcate pe 2 loturi. Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data limită de depunere a ofertelor: 18. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificări în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 2/71.01.02/UT425
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: -Autocisternă carburanți de capacitate minim 7000 L și maxim 8000 L - 2 buc
Beschreibung: Autocisternă carburanți de capacitate minim 7.000 L și maxim 8.000 L – 2 buc. - Camion N3G, tracțiune 6x6, 3 axe
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: -Autocisternă carburanți de capacitate minim 2.500 L și maxim 3.500 L – 1 buc.
Beschreibung: Camion N2, tracțiune 4x2/4x4, 2 axe - Autocisternă carburanți de capacitate minim 2.500 L și maxim 3.500 L – 1 buc.
Interne Kennung: 2