552320-2026 - Ergebnis
Polen – Dokumentenerstellungssoftwarepaket – Zakup licencji czasowych VMware lub równoważne wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup licencji czasowych VMware lub równoważne wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest zakup licencji czasowych VMware lub równoważne wraz z serwisem oprogramowania i wsparciem merytorycznym. 2.Opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do Specyfikacji. 3.Sposób realizacji zamówienia określa projekt Umowy stanowiący Załącznik nr 2 do Specyfikacji. 4. Termin wykonania zamówienia: 1)Wykonawca zapewni dostarczenie Licencji czasowych Oprogramowania przez okres 12 miesięcy potwierdzonych certyfikatem, w terminie nie dłuższym niż 7 dni od daty zawarcia umowy. 2)Zamawiający wymaga, by Wykonawca realizował usługi Serwisu Oprogramowania przez okres 12 miesięcy od daty wskazanej w protokole odbioru Licencji czasowej Oprogramowania. 3)Zamawiający wymaga, by Wykonawca realizował świadczenie usługi Wsparcia merytorycznego w wymiarze 650 Roboczogodzin.
Vorherige Bekanntmachung259906-2026
Interne KennungNFZ-BAG-SZP.251.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48310000 Dokumentenerstellungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 72220000 Systemberatung und technische Beratung
5. Los
LosLOT-0001