2. Verfahren
Verfahren
Titel: Inloopvoorziening dak- en thuislozen
Beschreibung: De inloopvoorziening biedt opvang en onderdak aan dak- en thuislozen. Een gesprek, warmte, koffie, soep, eenvoudige maaltijd, een douche en aandacht voor wie dat wenst. Het betreft één locatie.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Procedure voor Sociale en anders Specifieke diensten
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85300000 Dienstleistungen des Sozialwesens und zugehörige Dienstleistungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 85312000 Dienstleistungen der Sozialfürsorge, ohne Unterbringung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De inloopvoorziening biedt opvang en onderdak aan dak- en thuislozen. Een gesprek, warmte, koffie, soep, eenvoudige maaltijd, een douche en aandacht voor wie dat wenst. Gelijk aan de hoofdopdracht.
Interne Kennung: 1