552373-2026 - Ergebnis
Polen – Personaleinstellung – Postępowanie o zawarcie umowy ramowej na usługi w zakresie efektywnego pozyskania studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych studiów anglojęzycznych prowadzonych w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na trzy lata akademickie 2026/2027; 2027/ 2028 oraz 2028/ 2029
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelPostępowanie o zawarcie umowy ramowej na usługi w zakresie efektywnego pozyskania studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych studiów anglojęzycznych prowadzonych w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na trzy lata akademickie 2026/2027; 2027/ 2028 oraz 2028/ 2029
BeschreibungPrzedmiotem postępowania jest zawarcie umowy ramowej na Usługi w zakresie efektywnego pozyskania studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych studiów anglojęzycznych prowadzonych w Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy na trzy lata akademickie 2026/2027, 2027/2028, 2028-2029 w podziale na części: 1) usługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Lekarskim na kierunku lekarskim. Zamawiający wymaga od Wykonawcy usługi zrekrutowania maksimum 96 studentów na każdy rok akademicki, 2) usługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku fizjoterapia. Zamawiający wymaga od Wykonawcy usługi zrekrutowania maksimum 30 studentów na każdy rok akademicki, 3) usługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Farmaceutycznym na kierunku farmacja. Zamawiający wymaga od Wykonawcy usługi zrekrutowania maksimum 30 studentów na każdy rok akademicki.
Vorherige Bekanntmachung263220-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79600000 Personaleinstellung
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Lekarskim na kierunku lekarskim.
BeschreibungUsługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Lekarskim na kierunku lekarskim. Zamawiający wymaga od Wykonawcy usługi zrekrutowania maksimum 96 studentów na każdy rok akademicki,
Optionen
Beschreibung der Optionennie dotyczy
LosLOT-0002
TitelUsługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku fizjoterapia.
BeschreibungUsługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku fizjoterapia. Zamawiający wymaga od Wykonawcy usługi zrekrutowania maksimum 30 studentów na każdy rok akademicki
LosLOT-0003
TitelUsługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Farmaceutycznym na kierunku farmacja.
BeschreibungUsługa rekrutacji studentów na pierwszy rok odpłatnych stacjonarnych jednolitych magisterskich studiów anglojęzycznych na Wydziale Farmaceutycznym na kierunku farmacja. Zamawiający wymaga od Wykonawcy usługi zrekrutowania maksimum 30 studentów na każdy rok akademicki.